3. BIERZ POMYSŁY OD WSZYSTKICH ;-) Co dwie głowy to nie jedna

3. Bierz pomysły od wszystkich team-1381084_1920

„Sami możemy tak mało, razem z innymi tak wiele.”

Rzadko jesteś zdana tyko na siebie, więc korzystaj z obecności innych osób.

–  Najprostsze rozwiązania to często najlepsze rozwiązania!

– Nie zawieszaj się tylko na drogich rozwiązaniach, drogie nie zawsze znaczy najlepsze.

– Podpatruj, modeluj zachowania, postawy, umiejętności, które chcesz wzmacniać i trenować – znajdź sobie, kogoś, kto może być dla Ciebie inspiracją, przykładem…

– Korzystaj z dostępnych rozwiązań i dostosuj je do własnych potrzeb. Tylko od Ciebie zależy, jaką ostatecznie nadasz im formę. Nie musisz wymyślać koła ponownie.

– Korzystaj z każdej okazji do spotkań z przedsiębiorcami, którzy mogą być dla Ciebie wzorem, inspiracją, możliwością podnoszenia własnych kompetencji, uczenia się.

– Zapisz się do organizacji, która będzie Cię wspierać w rozwoju, sprosta Twoim aspiracjom, pomoże Ci rozwinąć skrzydła w biznesie.


2016-05-09 12.47.02Autorką porady jest Marzena Krzewińska

Coach, Trener, Moderator sesji fokusowych. Specjalizuje się w rozwoju kompetencji miękkich, przywódczych, zarządzania zmianą oraz budowania środowiska zmiany. Właścicielka firmy Inspirujący Partner www.inspirujacypartner.com.pl

Rzuca wyzwania jak rękawicę i inspiruje do działania. Zachęca ludzi do pokonywania własnych barier oraz szukania możliwości. Na co dzień wspiera ludzi w ich rozwoju osobistym oraz karierze zawodowej oraz jest partnerem dla Biznesu. Jest Ambasadorem Class Ladies ds. komunikacji interpersonalnej.