Brygida Chwastek

Manager Zespołu Ambasadorek Fundacji Class Ladies

Jej główne zadania to odpowiedzialność za inicjowanie, rozwój i utrzymywanie relacji z otoczeniem biznesowym, w szczególności poprzez zarządzanie Zespołem Ambasadorek Fundacji Class Ladies. Powyższe stanowi bieżące wsparcie Zarządu Fundacji w zakresie koordynacji zadań relacyjnych i popularyzowania Fundacji Class Ladies. To wsparcie także dla naszych Class Ladies w obszarze potencjalnego kojarzenia i nawiązywania relacji biznesowych.

Absolwentka GWSH w Katowicach. Przez 23 lata związana z ING Bankiem Śląskim. Współtwórca pierwszego biura maklerskiego na Śląsku. W ramach pracy w korporacji prowadziła wiele projektów związanych z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie realizacji zleceń maklerskich, ewidencji papierów wartościowych itp. Odpowiadała także za współpracę z Giełdą Papierów Wartościowych, Krajowym Depozytem Papierów Wartościowych oraz relacje z klientem businessowym w Warszawie.

Przez pięć lat zarządzała salonem kosmetycznym Aloes w Mysłowicach.  Obecnie jest Niezależnym konsultantem amerykańskiej firmy Arbonne na stanowisku Discrit Menagera. Promuje zdrowe podejście do życia, nie tylko poprzez zdrowe odżywianie, ale przede wszystkim poprzez stosowanie ekologicznych, wegańskich kosmetyków.

Żyje bardzo aktywnie. Matka dwóch synów 18 i 14 lat. Od 19 tu lat opiekuje się również  niepełnosprawną siostrą. Często podejmuje akcje charytatywne. Uwielbia pracę z ludźmi,  niesienie pomocy innym oraz podróże.