Brygida Chwastek

Ambasador ds. relacji i rozwoju

Fundacji Class Ladies

Jej główne zadania to bieżące wsparcie Zarządu Fundacji w zakresie koordynacji zadań relacyjnych i popularyzowania Fundacji Class Ladies. Stanowi wsparcie dla naszych Class Ladies w obszarze potencjalnego kojarzenia i nawiązywania relacji biznesowych.

Absolwentka GWSH w Katowicach . Przez 23 lata związana z ING Bankiem Śląskim. Współtwórca pierwszego biura maklerskiego na Śląsku. W ramach pracy w korporacji prowadziła wiele projektów związanych z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie realizacji zleceń maklerskich, ewidencji papierów wartościowych itp. Odpowiadała także za współpracę z Giełdą Papierów Wartościowych, Krajowym Depozytem Papierów Wartościowych oraz relacje z klientem business ‘owym w Warszawie. Od trzech lat zarządza Salonem kosmetycznym Aloes w Mysłowicach. Jest Niezależnym konsultantem amerykańskiej firmy Arbonne na stanowisku Discrit Menagera. Promuje zdrowe podejście do życia nie tylko poprzez zdrowe odżywianie, ale przede wszystkim poprzez stosowanie ekologicznych, wegańskich kosmetyków.

Żyje bardzo aktywnie. Matka dwóch synów 15 i 11. Od 17 tu lat opiekuje się niepełnosprawną siostrą. Często podejmuje akcje charytatywne np. dla domu dziecka w Mysłowicach. Uwielbia podróże i niesienie pomocy innym.