Class Ladies partnerem II Kongresu Praktyków Biznesu

kpb_grafika-2Z radością informujemy, że Fundacja Class Ladies została Partnerem II edycji Kongresu Praktyków Biznesu organizowanego przez Wyższą Szkołę Humanitas i Urząd Miasta Sosnowiec. Kongres odbędzie się w dniach 20-21 września br. w siedzibie uczelni w Sosnowcu (ul. Kilińskiego 43). Wydarzenie to oficjalnie zapowiada październikowy VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Udział w Kongresie jest bezpłatny.

Tegoroczną edycję swoją obecnością wzbogacą m.in. prof. Andrzej Blikle (z wykładem nt. zarządzania), Jakub Karnowski (restrukturyzacja firm) czy Przemysław Pająk – Spider’s Web (wykorzystanie nowych technologii w firmach). Ponadto prelekcje przeprowadzą eksperci Wyższej Szkoły Humanitas m.in. dr Krystian Dudek (skuteczna sprzedaż), dr Mariusz Lekston (nowe regulacje w zakresie umów o pracę), dr hab. Michał Kaczmarczyk, prof. WSH (zarządzanie zespołem), dr Krzysztof Brocławik (kształtowanie decyzji klienta).

Łącznie w trakcie dwóch dni wydarzenia zaplanowanych zostało kilkanaście prelekcji, w kilku panelach tematycznych z obszaru zarządzania kadrą i projektami, budowania zespołu, psychologii sprzedaży, prawa pracy, finansów i podatków, innowacji oraz cyberbezpieczeństwa firm. Szczegółowy program znajduje się na stronie wydarzenia (link poniżej).

Udział w Kongresie Praktyków Biznesu jest bezpłatny! Rejestracja odbywa się poprzez formularz dostępny na wspomnianej już stronie: http://www.humanitas.edu.pl/kpb

Serdecznie zapraszamy!