Ekskluzywne Seminarium Menadżerskie

rivigo-08-2016-zaproszenie-a

Ekskluzywne Seminarium Menadżerskie  to prestiżowe spotkanie managerów zarządzających procesami sprzedaży, dla których wyjątkowo istotnym jest maksymalizacja efektów sprzedażowych, ze szczególnym uwzględnieniem kapitału ludzkiego.

Kryteria uprawniające do udziału w Seminarium Managerskim:

  • zajmowanie stanowiska managerskiego oraz
  • zarządzanie zespołem powyżej 5 osób oraz
  • doświadczenie zawodowe powyżej 7 lat

 

Podczas seminarium otrzymają Państwo innowacyjne narzędzia biznesowe, wspierające techniki zarządcze.

Wykorzystanie tej metody bezpośrednio wpływa na maksymalizację rezultatów sprzedażowych – poprzez zwiększoną świadomość mechanizmów myślenia i działania człowieka zorientowanego na sukces.

 

  • Dowiesz się jakie obszary sprzedaży mają potencjał wzrostu
  • Przekonasz się gdzie powinieneś alokować swoje zasoby (energia, czas)
  • Poznasz gotowe rozwiązania skutecznego domykania sprzedaży
  • Zweryfikujesz wewnętrzne źródła motywacji
  • Otrzymasz instrumenty umożliwiające efektywną rekrutację sprzedawców – uwzględniając ich naturalne talenty

Istnieje mechanizm, któremu podlegamy wszyscy. Ważne, by świadomie nim zarządzać.


Seminarium poprowadzi justyna

Justyna Liber

Trener biznesu, mówca inspiracyjny, Doradca Finansowy European Financial Guide, akredytowany Flow and Performance Consultant Dynamiki Talentów, nauczyciel Vedic Art.. Posiada 16-letnie doświadczenie w sprzedaży, gdzie zarządzała wielomilionowymi projektami, które wymagały natychmiastowego tworzenia zespołów o wysokiej wydajności.

Pani Justyna Liber posiada dar mówienia o skomplikowanych tematach w bardzo prosty i przystępny sposób, często z olbrzymią dawką humoru. Jestprofesjonalistą z niebywałą wręcz umiejętnością nawiązywania i podtrzymywania relacji. Skuteczna, merytoryczna, kompetentna i zadaniowa – skoncentrowana na wymaganiach rynku, które spełnia z ponadprzeciętną efektywnością.

Jest absolwentką Politechniki Wrocławskiej, Akademii Ekonomicznej oraz dodatkowo ukończyła podyplomowe studia MBA na Uniwersytecie Teeside w Wielkiej Brytanii. Niezależnie była słuchaczką w Europejskiej Akademii Planowania Finansów w Warszawie. Odbyła wiele polskich i zagranicznych szkoleń z dziedziny finansów, nieruchomości, rozwoju osobistego i emocjonalnego. Specjalizuje się w Dynamice Talentów i zarządzaniu emocjami.

Więcej