Fundacja Class Ladies Partnerem IV Kongresu Praktyków Biznesu

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies została partnerem IV edycji Kongresu Praktyków Biznesu, który jest jest oficjalnym wydarzeniem poprzedzającym i wprowadzającym do Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. To wydarzenie dedykowane przedsiębiorcom, pracownikom firm, przedstawicielom jednostek samorządowych oraz studentom i uczniom ostatnich klas szkół średnich.

Uczestnicy Kongresu mają okazję zdobycia praktycznej wiedzy z różnych dziedzin od najlepszych ekspertów. Dotychczasowymi prelegentami Kongresu byli m.in.: prof. Andrzej Blikle, red. Szymon Hołownia, red. Maciej Orłoś, dr Iwona Kamińska-Radomska (znana z programu Projekt Ladies), bloger modowy – Ekskluzywny Menel, specjalistka z zakresu social media- Monika Czaplicka czy Przemysław Pająk – założyciel Spider`s Web.

Kongres Praktyków Biznesu odbędzie się 26 września na terenie Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu. Jest wydarzeniem otwartym i bezpłatnym. Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. O udziale decyduje kolejność zapisów.

Szczegółowa agenda Kongresu oraz więcej informacji o wydarzeniu dostępne są na stronie

http://www.humanitas.edu.pl/IV_Kongres_Praktykow_Biznesu

Do zobaczenia!