Fundacja Class Ladies Partnerem wydarzenia Era Nowych Kobiet

.

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies została Partnerem wydarzenia – w ramach Projektu „Szczęście” – realizowanego przez Erę Nowych Kobiet w dniu 21 lipca 2020 w Katowicach!

Projekt Szczęście to pierwsza i największa kampania społeczna dla kobiet w Polsce. Powiedzmy razem: nie boję się mówić o problemach, nie boję się walczyć o marzenia, nie boję się być szczęśliwa. Dodajmy sobie odwagi i siły do działania, inspirujmy się wzajemnie i wspierajmy.

Podczas prelekcji w Katowicach, poznacie bohaterki, które odważyły się zawalczyć o szczęście i przełamały społeczne tabu. Zaryzykowały i głośno opowiedziały własne historie. Wy też możecie to zrobić. Powiedzcie głośno: #NIEBOJESIE i otwórzcie się przed innymi. Wszystkie mamy prawo do szczęścia i wsparcia!

Informacje o akcji ogólnopolskiej :

W dniach 13-24 lipca wraz z Joanną Przetakiewicz, ekspertami Biura Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Uniwersytetem SWPS Era Nowych Kobiet uruchomiła PROJEKT SZCZĘŚCIE i ruszyła w trasę po Polsce z akcją społeczną #niebojesie. Kampania ta jest kontynuacją idei książki „Nie bałam się o tym rozmawiać”. Oficjalna premiera książki odbyła się 15 lipca, można też zamówić ją w przedsprzedaży na stronie www.eranowychkobiet.com.

ERA NOWYCH KOBIET

Era Nowych Kobiet to bardzo dynamicznie rozwijający się ruch społeczny w Polsce. Od listopada 2018 r. łączy Polki w silną strukturę grupy wsparcia i rozwoju.

Misją Ery Nowych Kobiet jest inspirowanie kobiet do przemiany osobistej i zawodowej, które mają pomóc w budowaniu poczucia własnej wartości i akceptacji, trwałych relacji, niezależności finansowej i poczucia szczęścia.

Więcej na stronie wydarzenia:

Spotkanie ENK w Katowicach