Fundacja Class Ladies Partnerem wydarzenia!

Ostatnie lata to czas ciągłych i znaczących zmian w obszarze podatków dla firm, wzrostu osobistej odpowiedzialności członków władz i menedżerek oraz wprowadzania wielu nowych standardów i procedur.

Dlatego zapraszamy Was serdecznie na Wydarzenie organizowane przez NOBILI PARTNERS w czwartek 21.05.2020 r., którego nasza Fundacja jest partnerem.

Praktycznymi doświadczeniami i wiedzą na temat najnowszych zmian w przepisach podatkowych podzielą się: prof. Szymon Pawelec z Kancelarii Adwokackiej Szymona Pawelca – posiadający bogatą praktykę prawną w sprawach dotyczących postępowań cywilnych oraz karnych i karnoskarbowych dotyczących przedsiębiorstw i członków ich władz oraz Michał Kłos i Arkadiusz Żurawicki, doświadczeni eksperci i praktycy z Andersen Tax & Legal.

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do:

  • Właścicieli, członków zarządu i prokurentów spółek
  • Dyrektorów finansowych, dyrektorów wykonawczych oraz menedżerów zarządzających operacyjnie w obszarach: finansów, podatków, prawny, compliance, audytu wewnętrznego i biur zarządu
  • Członków rad nadzorczych / członków komitetów funkcjonujących w radach
  • Kadry i pracowników departamentów z obszaru finanse i podatki, departamentów prawnych, compliance, audytu wewnętrznego oraz biur zarządów

Szczegółowy program i warunki uczestnictwa na:

https://nobili.pl/zarzadzanie_strategicznym_ryzykiem_podatkowym/