IX Konferencja Rada Nadzorcza – Patronat Fundacji Class Ladies

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies objęła Patronatem IX edycję Konferencji Rada Nadzorcza. To konferencja niemal w całości poświęcona profesjonalizacji nadzoru właścicielskiego i rad nadzorczych. Zgodnie z tradycją pięciu poprzednich edycji, także i teraz zostanie wręczone wyróżnienie „Człowiek Corporate Governance” dla osoby, która wnosi istotny wkład w budowanie ładu korporacyjnego w Polsce.

Konferencja odbędzie się 07 listopada w Dąbrowie Górniczej – szczegółowy program, informacja o panelistach i prelegentach oraz możliwość rejestracji – dostępne są na stronie  http://konferencjaradanadzorcza2019.pl/

Pan Piotr Rybickipomysłodawca Konferencji Rada Nadzorcza i inicjator wyróżnienia „Człowiek Corporate Governance” na temat bieżącej edycji:

„Przede wszystkim to nie konferencja tylko dla członków rad nadzorczych. Do udziału zapraszam wszystkich zainteresowanych ładem korporacyjnym, w tym również osoby, które myślą aby ukierunkować swoją karierę na pracę w radach nadzorczych. (..) W tym roku podczas IX Konferencji Rada Nadzorcza będzie można wysłuchać m.in. Adama Maciejewskiego, Adriannę Lewandowską, Tomasza Pruska, Wiesława Rozłuckiego, Raimondo Eggink, Mariusza Kanickiego, Wiesława Łatały, Macieja Samcika, mojej osoby oraz „Człowieka Corporate Governance 2019”. Będzie się zatem działo!”

Do zobaczenia!