Joanna Szulc – Szpringer

joanna-szulc-szpringerAmbasador ds. komunikacji i promocji

Fundacji Class Ladies

W Fundacji Class Ladies, pełni funkcję Ambasadora ds. komunikacji i promocji.

Jej główne zadania to bieżące wsparcie Zarządu Fundacji w zakresie koordynacji zadań marketingowych, komunikacyjnych, promocyjnych i popularyzowania Fundacji Class Ladies.

Ekspert w dziedzinie zintegrowanej komunikacji marketingowej. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie ukończyła studia na poziomie magisterskim na wydziale zarządzania i marketingu oraz studia podyplomowe z zakresu marketingu internetowego.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach eksperckich i menadżerskich w działach sprzedaży i marketingu. Zarządzała marketingiem usług i produktów w firmach z różnych branż, w tym programami lojalnościowymi. Efektywnie podejmuje działania trade marketingowe (eventy, akcje promocyjne) oraz skutecznie nawiązuje relacje biznesowe w zakresie współpracy
z partnerami i kontrahentami. Na co dzień w Stolicy, zaangażowana w all4life – organizację, która inspiruje do zmian w czterech aspektach życia: ciało, emocje, biznes i relacje. Tam zajmuje się efektywnym zarządzaniem projektami oraz zadaniami ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji marketingowej.

Prywatnie żona i mama syna, pasjonatka zdrowego stylu życia, podróżowania i czytania książek.