#Kobietawkoronie – Aleksandra Delijewska

Delijewska Academy Aleksandra Delijewska

+48 796 566 995

 

 

 

 

 

 

 

Czym zajmuje się firma?

» prowadzi porady i usługi on-line z obszaru bezpieczeństwa i zdrowia. Z uwagi na stan epidemii związany z COVID-19 prowadzi szkolenia i porady w bezpiecznej odległości – On-Line.

» prowadzi spotkanie 'na żywo’ w pokoju webinarowym poprzez rozmowę, ćwiczenia, wymianę doświadczeń, a w tle towarzyszy miła atmosfera 🙂

Zakres szkoleń oraz porad:

BHP, Przygotuj stanowisko pracy zdalnej, PPOŻ, Cyberbezpieczeństwo – zabezpiecz swój komputer przed atakami hakerów, Emisja i Higiena Głosu

 

Co oferuje?

♦ porady i szkolenia z zakresu BHP jak i Cyberbezpieczeństwa ⇓

♦ BHP ⇒ pod tym linkiem tutaj dzieli się wiedzą z zakresu BHP – jak przygotować stanowisko pracy z komputerem,

♦ Cyberbezpieczeństwo/ praca zdalna a sugestie IT – zabezpiecz swój komputer przed atakami hakerów, uważaj na przesyłane załączniki, łańcuszki itp. oraz odpowiada z jakich bezpiecznych łączy korzystać ⇒ tutaj pod tym linkiem szczypta wiedzy w tym temacie.

 

Jak może wesprzeć? 

Odkryje zakryte – przefiltruje dla Was prawdziwe środki ochrony (maseczki, środki do dezynfekcji) i wskaże te skuteczne! A jeśli będzie miała do nich dostęp, to dowiecie się jako pierwsze o możliwości zakupu (dziś jest to produkt na ‘wagę złota’)

 

Jak można wesprzeć Delijewska Academy Aleksandra Delijewska?

Korzystając z:

» oferowanych szkoleń BHP dla Waszych pracowników (wstępnych jak i okresowych) w wersji On-Line.

» szkoleń z Bezpieczeństwa w sieci oraz przygotowania Was do pracy w domu.

„Oferujemy godzinne porady z w/w zakresu, a w najbliższym czasie przygotujemy kurs On-Line gdzie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Jeśli jesteście zainteresowane tego rodzaju kursem i chcecie się z Nami podzielić pytaniami to chętnie zorganizujemy webinar na wskazany temat i odpowiemy na Wasze pytania.”

 


Dołącz do Projektu „Kobieta w Koronie” i zobacz, jak Ciebie możemy promować w czasie #Covid-19

DOŁĄCZ

#Kobietawkoronie #classladies