#Kobietawkoronie – Angelina Rajda-Tasior

PROFIL BHP Angelina Rajda-Tasior

 

+48 784 973 910

 

 

 

 

 

Czym zajmuje się Firma?

Dla Przedsiębiorstw:

» Odczarowuje mity na temat szkoleń bhp oraz inspiruje do zmian, do bezpiecznych warunków pracy.

» Prowadzi szkolenia, webinary, porady, spotkania „na żywo” a także przygotowuje nietuzinkowe projekty dla klientów dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia. Teraz w dobie coronawirusa kursy są prowadzone również on-line i z dojazdem do klienta z zachowaniem reżimu sanitarnego.

» Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi przedsiębiorcami, wskazuje im kierunek działania, pomaga wyeliminować dotychczasowe błędy, zaniedbania a tym samym wznosi ich biznesy na wyższy poziom „safety”.

 

Dla dzieci:
Prowadzi warsztaty z I POMOCY „Bezpieczny Tygrysek”. Zajęcia wzbudzają w dzieciach chęć niesienia pierwszej pomocy, rozwijają poczucia własnej wartości i wiary we własne możliwość. Celem warsztatów jest również promowanie szacunku do drugiego człowieka.

 

Co Firma może zaoferować?

  • Szkolenia bhp, ppoż, I pomoc w formie zdalnej (on-line, e-learning).
  • Procedury i instrukcje bezpiecznej pracy w dobie koronawirusa.
  • Szkolenia stacjonarne w wysokim reżimie sanitarnym.
  • Audyty stanu bhp, certyfikujące ISO 45001

„Chciałabym, aby przedsiębiorcy przestali traktować sprawy bhp chaotycznie, niedbale i niechcianie. Jedną z ważniejszych potrzeb człowieka jest poczucie bezpieczeństwa. Teraz w dobie pandemii wiemy to doskonale. Wszyscy chcemy czuć się bezpiecznie. Decydujemy się na ubezpieczenia, systemy gwarancji, samochody z większą ilością poduszek powietrznych. Dlaczego? Ponieważ obawiamy się. To właśnie poczucie lęku o siebie i o najbliższych sprawia, że chcemy czuć się bezpiecznie.

Chciałabym, aby to poczucie bezpieczeństwa istniało również w firmach, ale nie fikcyjnie. Dlatego odczarowuję biznesy, pomagam tym, którzy chcą przenieść swój biznes na poziom „safety”.”

 

Jak można wesprzeć Firmę?

» Polubić funpage @rajdaBHP i obserwować publikowane treści.

» Korzystać ze szkoleń i usług BHP.

» Wykonać quick audyt bhp dla swojej firmy, by dowiedzieć się, które obszary w firmie należy poprawić. Jest to bardzo cenna wiedza.

» Subskrybować kanał i powiadomić znajomych o możliwości uczestniczenia w warsztatach dla dzieci https://youtu.be/avxlGFiLvgk

 


Dołącz do Projektu „Kobieta w Koronie” i zobacz, jak Ciebie możemy promować w czasie #Covid-19

DOŁĄCZ

#Kobietawkoronie #classladies