#Kobietawkoronie – Anna Belda

MultiMEDIKA sp. z o.o. sp. k – Anna Belda

 

+48 601 79 99 05

 

 

 

 

 

Czym zajmuje się Firma?

MultiMEDICA to prywatne centrum medyczne. To grupa doświadczonych lekarzy i pielęgniarek, która od przeszło 20 lat prowadzi działalność medyczną.

Dla niej Pacjent jest najważniejszy. Życie i zdrowie jest cudem u Was dla Was. Dba o Pacjentów czynami i słowami w drodze do zdrowia i piękna.

 

Co oferuje?

» specjalistyczne porady medyczne.

» możliwość wykonania koniecznych zabiegów operacyjnych – w bezpiecznej i domowej atmosferze.

» może zmotywować i pomóc potrzebującym konsultacji medycznej.

» służy bezpłatnym wsparciem psychicznym, nauczyć żyć innych w otoczeniu koronawirusa.

 

Jak można wesprzeć MultiMEDIKA?

Poprzez rozpowszechnianie informacji, by dotarła do jak największego grona odbiorców.

„Udzielę wsparcia i pomocy i proszę o przysyłanie innych potrzebujących”

 

Przesłanie Pani Anny do Kobiet w koronie
Matek, Żon, Kobiet Biznesu
Pogubionych, wesołych i smutnych
złamanych i załamanych przez koronafobię
Wszystko dobrze się kończy ❤️

Należy wierzyć we własne możliwości, starać się być twardą dla problemów, ale miękką dla ludzi, ich uczuć i potrzeb. Kobieta powinna uświadomić sobie, że posiada dodatkowe cechy do prowadzenia osiągania sukcesów. Te cechy to wrażliwość, intuicja, pasja, niezależność, umiejętność współpracy, empatia. Kobieta jest jak kot – odczuwa wibracje. Nawet jak się wydaje, że czegoś nie potrafisz, próbuj! Wypracuj ducha zwycięzcy. Mimo załamań, które są nieuniknione. Nie zawsze oczywiście chcieć znaczy móc. Czasami bardzo się chce, ale nie można. Mogą być tego różne powody. Ważna jest niezłomność i to uważam za swoją ogromną zaletę. Został mi bagaż, który dźwigałam po zmaganiu się z chorobą nowotworową męża i jego śmiercią. Mąż był moim mentorem, to on stworzył firmę i pozwolił mi realizować moją wizję firmy. Do niego przybywali pacjenci z całej Polski i moja obecna rola to prowadzić klinikę tak, aby dalej przybywali i zdrowi wyjeżdżali. Ważne jest, dla mnie, aby kobieta miała męskie oparcie. Wtedy może czerpać przykład z męskiej potrzeby bycia najważniejszym w hierarchii i realizowaniu celów. Mężczyźni mówią wprost: „Nie chcę, nie zrobię”. Nie przepraszają i nie tłumaczą się, po prostu działają. Kobiety powinny uczyć się wykorzystywać spryt i swoją empatię, dostrzec cechy w mężczyźnie, które wykorzystają na własną korzyść. Siła charakteru kobiety w życiu nie wiąże się z tym co jej się przydarzy, ale jak na to zareaguje! Kobiety źle reagują na złą atmosferę współpracy, rzadko są autokratyczne, z trudem przyjmują krytykę. Skupiają się na szczegółach, są wielozadaniowe, mają pasję. Więc zabierz dla siebie od mężczyzny dynamizm i rywalizację. Znajdź swoje miejsce dla inspiracji i motywację. Działaj w tej dziedzinie, którą czujesz. Powie ci to intuicja! Kobiety są odważne, zawsze sobie poradzą, bo nie mają innego wyjścia.

Nie ma nic ważniejszego w pochyleniu się nad marzeniami o fajnym życiu czy własnej firmie, jak szacunek dla człowieka i klienta. W mojej branży to pacjent, chory człowiek. To bardzo zobowiązuje. Należy słuchać tego co mówią ludzie, co mówią bardziej doświadczeni w biznesie. Czerpać wiedzę o wszystkich i wszystkim. Wyłapywać niuanse. Intuicja podpowie co jest dobre, a co nie. Kobiety ten dar mają. Kobieta jest naturalnie zainteresowana drugim człowiekiem. Ważne jest dla niej to, że jak klient jest zadowolony, to ona też będzie. Przełoży się to na poczucie własnej wartości, to, że będzie się chciało wstać rano. Dobre samopoczucie to podstawa dobrej pracy i współpracy. Mając komfort emocjonalny można przenosić góry. Kobieta musi być pewna, że kocha to co robi!
Niech to będzie cokolwiek, ale wejść w to i uwierzyć, że się da – to jest podstawa! Wspinać się jak po drabinie, po jednym szczeblu, otaczając się tylko ludźmi z dobrą energią.

❕❔ Sukces w koronie jest określany tylko na podstawie własnych warunków i kryteriów, żadnych innych. Czasami sukces to jest to, co dobrego spotka nas następnego dnia. I tak wierząc w siebie, słuchając własnej intuicji, mądrych ludzi – można wspinać się po tej drabinie każdego dnia od celu do celu. Nawet małego. Należy mieć na uwadze, że nasze decyzje mogą spotkać się z krytyką społeczną. Trzeba robić to, w co się wierzy, co wyraża nas samych, nasze emocje oraz wartości, którymi się kierujemy. Kobieta jest sukcesem, a sukces jest kobietą!
Anna Belda Wrocław


Dołącz do Projektu „Kobieta w Koronie” i zobacz, jak Ciebie możemy promować w czasie #Covid-19

DOŁĄCZ

#Kobietawkoronie #classladies