#Kobietawkoronie – Beata Witt

TianDe – Beata Witt

 

+48 501 673 586

 

 

 

 

 

 

Czym zajmuje się firma?

» oferuje produkty ukierunkowane na utrzymanie organizmu w harmonii i równowadze, a tajemnica ich skuteczności tkwi w drobnocząsteczkowej strukturze, która pozwala na działanie dokomórkowe i docebulkowe,

» czerpie inspirację ze starożytnych receptur Dalekiego Wschodu: Syberii, Ałtaju i Tybetu.

 

Co oferuje?

Pomaga młodzieży z uporaniem się uciążliwej dolegliwości, jaką jest TRĄDZIK. W zaciszu domowym można skorzystać z serii 4 produktów do skóry problematycznej, która skutecznie wyleczy zmiany trądzikowe. Pani Beata zdaje sobie sprawę, jak ważki jest to problem dla istotnej liczby młodzieży i wie, jak może pomóc, by w prosty sposób zlikwidować te zmiany.

Firma posiada 700 produktów, które pomagają podczas epidemii uporać się m.in.: z wysuszoną skórą dłoni spowodowaną choćby poprzez częstą dezynfekcję środkami chemicznymi. Cała seria peelingów enzymatycznych i solnych z olejkami eterycznymi oraz kilkanaście rodzajów kremów do rąk nawilżą i natłuszczą skórę dłoni.

 

Jak można wesprzeć Panią Beatę Witt?

Poprzez dotarcie do jak największej ilości dyrektorów szkół, którzy w mediach społecznościowych placówek mogą zamieścić informację o możliwości zakupu skutecznych produktów na trądzik.

„Wśród moich klientów mam osoby, które wstydzą się wyjść z domu i pokazać na ulicy. Także wiem, o jakim problemie mówię i wiem, że stanowi on duży odsetek młodych ludzi, dopiero wkraczających w dorosłość.”


Dołącz do Projektu „Kobieta w Koronie” i zobacz, jak Ciebie możemy promować w czasie #Covid-19

DOŁĄCZ

#Kobietawkoronie #classladies