#Kobietawkoronie – Joanna Szulc-Szpringer

Prudential – Joanna Szulc-Szpringer

 

+48 501 750 998

 

 

 

 

 

Czym zajmuje się Pani Joanna Szulc-Szpringer?

Doradza klientom, jak osiągnąć swoje cele finansowe i zabezpieczyć się na ewentualność nieoczekiwanych zdarzeń losowych.

 

Co oferuje?

Wśród swoich klientów zauważa coraz większe zainteresowanie ubezpieczeniami związanymi z ochroną na wypadek poważnej choroby i zabezpieczeniem rodziny.

Ze względu na sytuację, która nas otacza, pracuje on-line i przygotowuje indywidualne rozwiązanie po rozmowie z klientem, zgodnie z jego potrzebami. Klient otrzymuje propozycję rozwiązania na maila i decyduje co robimy dalej. Cały proces przebiega on-line włącznie z dostarczeniem polisy. Oczywiście z przyjemnością spotka się z klientem face to face – jeśli jest to Warszawa lub okolice.

Gdyby któraś z Pań zastanawiała się nad zmianą pracy lub dywersyfikacją swojego biznesu – zaprasza do rozmowy. Szuka do swojego zespołu doradców ubezpieczeniowych. Doświadczenie nie jest wymagane, bo uczy zawodu i biznesu od początku. Nie szuka pracowników, a partnerów biznesowych, których może nauczyć od podstaw funkcjonowania w tej branży i jeśli taka będzie potrzeba w przyszłości, także budowania swojego zespołu współpracowników.

Zaprasza do rozmowy.

 

Jak można wesprzeć Panią Joannę Szulc-Szpringer?

Poprzez rozpowszechnianie informacji, by dotarła do jak największego grona odbiorców.

 


Dołącz do Projektu „Kobieta w Koronie” i zobacz, jak Ciebie możemy promować w czasie #Covid-19

DOŁĄCZ

#Kobietawkoronie #classladies