#Kobietawkoronie – Magdalena Szewczuk

Czerwona Szpilka – Magdalena Szewczuk

 

+48 512 129 930

 

 

 

 

 

Czym jest Czerwona Szpilka?

Czerwona Szpilka to niepowtarzalna społeczność, w której przedsiębiorcze i ambitne kobiety mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

Pomaga właścicielkom firm, menadżerkom oraz niezależnym freelancerkom w budowaniu trwałych relacji biznesowych, promowaniu swojej działalności i podnoszeniu kompetencji.

Stawia na rozwój i zdobywanie wiedzy, która sprawia, że biznesy wznoszą się na wyższy level: szkoli, doradza, dostarcza narzędzi z zakresu biznesu, marketingu, public relations oraz sprzedaży.

Organizuje oraz obejmuje patronatem prestiżowe konferencje, spotkania networkingowe, warsztaty tematyczne i szkolenia wspierające rozwój ambitnych kobiet.

 

Co oferuje Czerwona Szpilka?

» Zaprasza do Klubu Czerwonej Szpilki, gdzie klubowiczki zyskują pakiet działań z zakresu marketingu i public relations oraz dostęp do wyjątkowych szkoleń z zakresu social mediów budowania marki osobistej oraz PR-u.
» Konsultacje biznesowe.
» Działania z zakresu marketingu i public relations m.in budowanie strony, obsługa mediów społecznościowych, realizacja video oraz sesji zdjęciowych, tworzenie grafik, strategii działania, obsługę z zakresu e-commerce.

 

Jak można wesprzeć Czerwoną Szpilkę?

Działa dla kobiet i ich biznesów, zapewniając im wsparcie marketingowo-PR-owe. Motywuje i inspiruje na dedykowanej grupie na Facebooku: Kobiety w Czerwonych Szpilkach.

Zapraszamy do współpracy wszystkie kobiety, które każdego dnia sięgają po więcej. Wspólnie zniesiemy Twój biznes na wyższy poziom.

 


Dołącz do Projektu „Kobieta w Koronie” i zobacz, jak Ciebie możemy promować w czasie #Covid-19

DOŁĄCZ

#Kobietawkoronie #classladies