#Kobietawkoronie – Tamara Majos

Tamara Majos

 

+48 791 887 781

 

 

 

 

 

Czym zajmuje się Pani Tamara?

Jest trenerem ludzkich umysłów. Jeżeli zagłębisz się razem z nią w świat swojego mózgu, odkryjesz w sobie nowe możliwości, zmienisz się wewnątrz, jak i na zewnątrz, zapanujesz nad swoimi emocjami, a dzięki temu podejmując właściwe decyzje, będziesz rozwiązywać problemy i będziesz konsekwentnie realizować swoje cele. Pani Tamara głęboko wierzy w to, że dzięki swoim warsztatom i indywidualnym konsultacjom z nią, zmieniając swój mózg – zmienisz swoje życie, świat.

 

Według Pani Tamary:

„Kiedy pojawiają się w Tobie automatyczne negatywne myśli czujesz się fatalnie. To są tzw. myśli mrówki, które powracają. Są cyniczne ponure, uporczywe i wydają się pojawiać samoistnie. Jeżeli cały czas tkwisz w takim stanie nie oczekujesz niczego dobrego, więc nie starasz się za bardzo, żeby do takich pozytywnych wydarzeń doprowadzić. Swoim zachowaniem zarażasz innych, albo w najlepszym wypadku Cię unikają, żeby nie zarazić się „wirusem” negatywnych myśli. Zawalasz pracę, zawalasz treningi, coraz gorsze wyniki na zawodach sportowych, nie potrafisz pomóc swojemu dziecku, bo zapętliłeś się w swoich negatywnych myślach.”

 

Co oferuje Pani Tamara?

Pomoże Ci na warsztatach albo konsultacjach indywidualnych. Jeżeli żadna z tych form Ci nie odpowiada – możesz skorzystać z kursu. „Zlikwiduj swoje automatyczne negatywne myśli”

» jeżeli jesteś menedżerem – obiektywnie spojrzysz na sytuację, poprawisz atmosferę wśród swoich pracowników, poprawisz wydajność swoich pracowników, zwiększysz efektywność i wydajność firmy.

» jeżeli jesteś sportowcem – uspokoisz głowę, poprawisz koncentrację, osiągniesz lepsze wyniki na treningach, a w konsekwencji na zawodach.

» jeżeli jesteś rodzicem – uspokoisz się wewnętrznie, będziesz bardziej otwarta/y na problemy dziecka, stworzysz lepsze relacje ze swoim dzieckiem, zwiększy się zaufanie dziecka do Ciebie i odwrotnie.

» jako pracownik – zyskasz obiektywne spojrzenie na sytuację, lepiej zrozumiesz przełożonego, przełożony będzie rozumiał Ciebie, poprawią się Twoje relacje z przełożonym, poprawią się Twoje warunki pracy.

 

Jak można wesprzeć Panią Tamarę?

Poprzez rozpowszechnianie informacji, by dotarła do jak największego grona odbiorców.

 


Dołącz do Projektu „Kobieta w Koronie” i zobacz, jak Ciebie możemy promować w czasie #Covid-19

DOŁĄCZ

#Kobietawkoronie #classladies