#Kobietawkoronie – Magdalena Skorupka-Kaczmarek

KomunikujMY

 

+48 606 510 855

 

 

 

 

 

Po co jest KomunikujMY?

Pomagamy i doradzamy, jak skutecznie się komunikować – z mediami, klientami oraz wewnątrz własnej firmy/instytucji. Udowadniamy, że szczerość i rzetelność w pracy rzecznika czy PR-owca może się opłacać.

Współpracujemy z klientami z obszarów budownictwa, infrastruktury, ale i z samorządami miejskimi czy politykami. Prowadzimy szkolenia i webinaria m. in. z komunikacji kryzysowej, wystąpień publicznych, budowania wizerunku. Przygotowujemy i prowadzimy konferencje, dostarczamy materiały prasowe i kontakty do mediów. Jesteśmy profesjonalni i zaangażowani. Potrafimy mówić i pisać.

 

Kim jest Magdalena Skorupka-Kaczmarek?

Przez kilkanaście lat pracowała jako dziennikarka prasowa, radiowa i telewizyjna (m. in. Trójka Polskie Radio, Canal +, TVP). Była rzeczniczką prasową prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz Gdańskich Inwestycji Komunalnych (odpowiedzialnych za budowę np. Europejskiego Centrum Solidarności, Stadionu PGE, tunelu pod Martwą Wisłą). Współtworzyła kampanie wyborcze. Prowadziła szereg konferencji, gali.

Założyła i powadzi firmę KomunikujMY. Uczy studentów dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego oraz zarządzania projektami budowlanymi Politechniki Gdańskiej. Chętnie dzieli się wiedzą, także pro bono. Pracuje na 120 procent, jest typem zadaniowca. Wierzy, że kobiety mają MOC.

 

Jak wesprzeć KomunikujMY?

KomunikujMY to młody start-up. Udostępnianie informacji o firmie i jej szerokim zakresie działalności na pewno nie zaszkodzi 🙂

 


Dołącz do Projektu „Kobieta w Koronie” i zobacz, jak Ciebie możemy promować w czasie #Covid-19

DOŁĄCZ

#Kobietawkoronie #classladies