Justyna Liber

justyna-liber-kongres

Justyna Liber jest właścicielką firmy szkoleniowej Libersgroups Global Training System. Jest trenerem biznesu, mówcą inspiracyjnym, Doradcą Finansowym EFG (European Financial Guide), akredytowanym Flow and Performance Consultantem Dynamiki Talentów, nauczycielem Vedic Art.. Posiada 16-letnie doświadczenie w sprzedaży, gdzie zarządzała wielomilionowymi projektami, które wymagały natychmiastowego tworzenia zespołów o wysokiej wydajności.

Pani Justyna Liber posiada dar mówienia o skomplikowanych tematach w bardzo prosty i przystępny sposób, często z olbrzymią dawką humoru. Jest profesjonalistą
z niebywałą wręcz umiejętnością nawiązywania i podtrzymywania relacji. Skuteczna, merytoryczna, kompetentna i zadaniowa – skoncentrowana na wymaganiach rynku, które spełnia z ponadprzeciętną efektywnością.

Jest absolwentką Politechniki Wrocławskiej, Akademii Ekonomicznej oraz dodatkowo ukończyła podyplomowe studia MBA na Uniwersytecie Teeside w Wielkiej Brytanii. Niezależnie była słuchaczką w Europejskiej Akademii Planowania Finansów w Warszawie. Odbyła wiele polskich i zagranicznych szkoleń  z dziedziny finansów, nieruchomości, rozwoju osobistego i emocjonalnego. Specjalizuje się w Dynamice Talentów i zarządzaniu emocjami.

logo-libers-groups