Magdalena Sarama

Ambasador ds. rozwoju
Fundacji Class Ladies

Magdalena SaramaW Fundacji Class Ladies, pełni funkcję Ambasadora ds. rozwoju biznesu w obszarze rynku zagranicznego – ze szczególnym uwzględnieniem Włoch. Jej główne zadania to bieżące wsparcie Zarządu Fundacji w zakresie koordynacji zadań rozwojowych i popularyzowania Fundacji Class Ladies poza granicami Polski. Stanowi wsparcie dla naszych Class Ladies w obszarze potencjalnego kojarzenia i rozwoju biznesu na rynku włoskim.

Zawodowo, od kilkunastu lat związana z obszarem zarządzania sprzedażą i wizerunkiem włoskiej marki Filitalia di Santarossa. Na co dzień mieszka i pracuje w Rzymie. Jej bieżące kontakty zawodowe to główne stolice południowej Europy – ze szczególnym uwzględnieniem Rzymu oraz Watykanu. Współpracuje zarówno z maleńkimi podmiotami jak i największymi koncernami międzynarodowymi. Jest skuteczna, niecierpliwa, ciekawa świata i bardzo zadaniowa.

Uwielbia zwierzęta i bardzo angażuje się we wszelkie aktywności związane z ich wspieraniem. Jej prawdziwą pasją jest jazda na motorze, sporty ekstremalne, nauka języków i egzotyczne podróże. Bardzo relacyjna, komunikatywna, odważna i przebojowa.