Magdalena Wagner

Członek Rady Programowej Fundacji Class Ladies

Aktywnie współdziała w Radzie Programowej Fundacji Class Ladies. Odpowiada za realizację zadań statutowych Fundacji w zakresie tworzenia i realizowania programów szkoleniowych oraz dostępu do wiedzy związanej z aspektami prawnymi i praktycznymi prowadzenia i rozwijania przedsiębiorstwa.

Zawodowo najlepiej odnajduje się tam, gdzie kreacja spotyka się z organizacją. Doświadczenie zdobywała zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i firmach lokalnych, które wychodziły na rynki globalne. Pierwsze kroki stawiała budując oddział polskiej firmy w Grecji, gdzie po raz pierwszy odczuła, że jest Kobietą w biznesie. Następnie rekonstruowała oddział międzynarodowego centrum językowego, pierwotnie jako dyrektor pedagogiczny, ostatecznie dyrektor centrum. Kolejna „budowa” prowadzona z Pragi, miała na celu stworzenie od podstaw polskiego oddziału czeskiej firmy konferencyjnej – udało się.

Niezależnie od zadania, zawsze stawia na rzetelność, obsługę Klienta na najwyższym poziomie oraz budowanie długoterminowych relacji.

Uwielbia się uczyć i dzielić wiedzą z innymi, stąd pewnie wybór owej ścieżki. Aktywnie uczestniczy także w spotkaniach i szkoleniach przedsiębiorczych kobiet oraz angażuje się jako wolontariusz w projekty koleżanek.

Absolwentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo ukończyła dwa kierunki na studiach podyplomowych: Dyplomację i Sztukę Negocjacji oraz z czystej pasji Nauki polityczne z Historią Współczesną.

Prywatnie – najszczęśliwsza w podróży. Fascynują ją ludzie i ich różne przepisy na życie. Kiedy nie może podróżować, potrzebę odkrywania realizuje porannymi biegami po stolicy. Uwielbia książki, szczególnie te napisane przez Johna Fowlesa, muzykę, rower i narty.

Współpraca z Fundacją ma charakter społeczny typu pro bono.