Michalina Batóg – Ambasadorką Class Ladies

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że do grona Ambasadorek Fundacji Class Ladies dołączyła Pani Michalina Batóg.

Z wykształcenia magister nauk politycznych. Specjalizuje się w obszarze z zakresu funkcjonowania samorządu terytorialnego. Ma bogate doświadczenie w pracy administracyjnej. Swoją ścieżkę kariery zawodowej w samorządzie rozpoczęła w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach, na stanowisku urzędniczym w Gabinecie Marszałka, gdzie zajmowała się sprawami Referatu Administracji. W ramach pracy w Gabinecie Marszałka zajmowała się też realizacją projektu Śląskie dla Kobiety, gdzie poruszany był temat kobiecego zdrowia, w szczególności profilaktyki raka piersi.

Obecnie pracuje w Biurze Prasowym Urzędu Miasta w Chorzowie, w którym kontynuuje promowanie projektów dedykowanych mieszkańcom miasta.

Jej wielką pasją jest też zdrowe odżywianie, profilaktyka zdrowotna, holistyczne podejście do zdrowia kobiecego. Uważa, że kobiety mają wiele ról do odegrania w teatrze życia, wiele wyzwań stoi przed nimi, dlatego trzeba mieć siły, żeby im sprostać. Stąd, istotną rolę w jej życiu odgrywa promowanie zdrowia, formy, kondycji psychicznej, emocjonalnej i fizycznej.

Już wkrótce zobaczymy się przy wspólnych projektach;-)

Serdecznie gratulujemy!