Poczta Polska

logotyp_pp

 

envelo_grupa_pp

 

 

 

Poczta Polska

to firma państwowa o 458-letniej tradycji, największy i jedyny wyznaczony narodowy operator na polskim rynku. Nasze działania koncentrują się na wzmacnianiu najbardziej perspektywicznych obszarów: paczek, usług finansowo-ubezpieczeniowych i logistyki, całego obszaru e-commerce, jednocześnie stale rozbudowując ofertę nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie usług cyfrowych.

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku przygotowaliśmy szereg ułatwień skierowanych do naszych Klientów m.in. szybkie przygotowanie paczek, sprawną obsługę zwrotów, wygodne konta firmowe, usługi marketingu bezpośredniego czy polisy ubezpieczeniowe – usługi można dowolnie łączyć, dopasowując je do swoich potrzeb.

Aby nasi Klienci mogli korzystać z bezpiecznych i innowacyjnych usług pocztowych dostępnych poprzez Internet za pomocą urządzeń stacjonarnych i mobilnych uruchomiliśmy w Grupie Poczty Polskiej, za pośrednictwem spółki Poczta Polska Usługi Cyfrowe  platformę Envelo.

Wśród usług stworzonych i wprowadzonych na rynek przez Envelo są zarówno rozwiązania, które łączą rzeczywistość wirtualną z tradycyjnymi usługami pocztowymi (np.: neoznaczek, neolist, neolist masowy, neokartka, neofaktura), jak i produkty w pełni cyfrowe, takie jak neofaktura elektroniczna, neolist elektroniczny, neorachunki. Kolejnym krokiem, ku Polsce cyfrowej, będzie obsługa wszystkich obywateli poprzez platformę Envelo w zakresie elektronicznych doręczeń.

http://www.poczta-polska.pl/

https://www.envelo.pl/