Poznaj pismo przeciwnika i wygraj negocjacje!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że w Fundacji Class Ladies ruszyły właśnie zapisy na pierwszy taki warsztat w Polsce, poświęcony skutecznej ocenie kompetencji i typu osobowościowego na podstawie…. analizy pisma.

Na warsztacie zdobędziesz praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci wywnioskować na podstawie pisma, jakim typem negocjatora jest Twój partner, dostawca, szef, współpracownik, dziecko …

Zagwarantuj sobie obecność.

Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły, agenda oraz bilety dostępne tutaj


Warsztat prowadzi dr Zuzanna Górska – Kanabus

ClassLadies

Psycholog, grafolog, doradca i wykładowca akademicki.

W pracy dąży do tego, aby każdy lepiej poznał siebie, rozpoznał swoje talenty i mocne strony, odnalazł sens i był spełniony w tym co robi.

  • Współpracuje z czołowymi światowymi i krajowymi firmami, wspomaga duże i średnie przedsiębiorstwa w zakresie wypracowywania efektywnych procesów zarządzania w organizacji.
  • Autorka największych na świecie badań z zakresu psychologicznej analizy pisma ręcznego. Na ich podstawie opracowała GCP Method® – trafne narzędzie pozwalające na stworzenie wielowymiarowego profilu osobowości i stylu funkcjonowania.
  • Warsztaty i szkolenia prowadziła m.in. dla AVIVA, Pramerica Życie TUiR, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Smart MBC, IQ Marketing, Ricoh Polska i Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu.
  • Prelegentka na międzynarodowych i krajowych konferencjach naukowych, piknikach naukowych, a także konferencjach strategicznych.
  • Coach i doradca zawodowy. Brała udział m.in. w programie „Motywacja jest kobietą”, zrealizowanym przez kanał Religia.tv na zlecenie Fundacji Dobre Wieści 2014/2015 roku. Odcinki dostępne są na blogu: zuzannagorska.com
  • Pisze dla: Aleteia Polska, Deon.pl, ZmianywŻyciu.pl, Law Business Quality, Class Ladies.
  • Wykładowca w Instytucie Psychologii UKSW w Warszawie od 2005 roku.
  • Realizuje różnorodne projekty – poczynając od wspomagania procesów rozwojowych i rekrutacyjnych, przez prowadzenie warsztatów i interakcyjnych wykładów, po sesje coachingowe.

Bilety dostępne: https://poznajpismokatowice.evenea.pl/