Rozmowy z klasą przy lunchu – marzec 2017

W dniu 30 marca 2017 odbyło się pierwsze spotkanie z serii „Rozmowy z klasą przy lunchu”, które Fundacja Class Ladies współorganizuje wraz z Urzędem Miasta Katowice, reprezentowanym przez Panią Barbarę Miś – Kierownika Referatu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Partnerem pierwszego wydarzenia było Union Investment – Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnychktóre było reprezentowane przez Pana Krzysztofa Morawskiego – Dyrektora Regionalnego ds. klientów instytucjonalnych.

Spotkanie odbyło się w urokliwej, prestiżowej i zabytkowej lokalizacji tj. neorenesansowym Pałacu Goldsteinów położonym w zachodniej części śródmieścia Katowic, na rogu placu Wolności i ul. Jana Matejki.

Spotkanie zostało otwarte przez Darię Domaradzką-Guzik, która w imieniu Zarządu Fundacji Class Ladies przywitała zgromadzonych gości oraz wprowadziła w ideę projektu „Rozmowy z klasą przy lunchu”. Moderację merytoryczną nadzorowała Agata Hagno, która zadbała o właściwą prezentację tematyki turkusowego zarządzania.

Podczas spotkania poruszone zostały szanse, zagrożenia, ryzyka i możliwości związane z wdrażaniem idei turkusowego zarządzania. Nasze Class Ladies miały okazję podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i opiniami w tym temacie. Było też sporo okazji do wymiany relacji i nawiązania nowych kontaktów.

Nie obyło się też bez niespodzianki! Partner wydarzenia – Union Investment – Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, zadbał o wiosenne prezenty dla Class Ladies. Każda z Pań została obdarowana wiosennymi sadzonkami ziół, osobiście wręczanymi przez Pana Dyrektora Krzysztofa Morawskiego.

Zapraszamy do pełnej galerii (fot. Magdalena Kyzioł)