Rusza projekt „Warsztaty z klasą”!

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies we współpracy z Urzędem Miasta Chorzów podjęły decyzję o realizacji Projektu „Warsztaty z klasą”. Projekt przewiduje organizację cyklu bezpłatnych warsztatów, dedykowanych osobom chcącym się rozwijać, w szczególności młodzieży z Chorzowa, młodym przedsiębiorcom i kobietom aspirującym do grona Class Ladies.

Podczas spotkania projektowego, w którym udział wzięli z ramienia Urzędu Miasta: Pani Karolina Skórka – Rzecznik Urzędu Miasta Chorzów oraz Pani Michalina Batóg, a z ramienia Fundacji Class Ladies: Pani Daria Domaradzka-Guzik – Prezes Zarządu i Pani Patrycja Terakowska – Wiceprezes Zarządu, uzgodnione zostały warunki realizacji Projektu.

W ramach Projektu „Warsztaty z klasą” będą odbywały się spotkania otwarte, prowadzone przez Mentorki z obszaru działania Fundacji Class Ladies. Tematyka warsztatów będzie dotyczyła rynku pracy, motywacji, autoprezentacji, świata finansów i rozwoju osobistego, a warsztaty odbywać się będą w Chorzowie. Start Projektu to październik 2019 – jednak jeszcze we wrześniu udostępniona zostanie dokładna Agenda Projektu, wraz z prezentacją tematów i możliwością zapisów na wybrane warsztaty. Wstęp bezpłatny.

Już teraz zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych zarówno Fundacji Class Ladies jak i Urzędu Miasta w Chorzowie.

Do zobaczenia!

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!

—————————————————————————————————————————————–

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, uwag lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Managerem Projektu „Warsztaty z Klasą” w Fundacji Class Ladies – Panią Ingą Piasecką. 

kontakt:

e-mail: inga.piasecka@classladies.org