Seminarium warsztatowe – Kariera cienie i blaski

0001 (1)Czasem słońce, czasem deszcz. 

29 sierpnia 2016 – poniedziałek – godzina 10,00 – 13,00 Katowice, ul. Kopernika 26

Blaski i cienie kariery. Seminarium warsztatowe.

Kariera to słowo o właściwościach kofeiny, już jego wypowiedzenie pobudza wyobraźnię, uruchamia marzenia, niektórych skłania do planowania i opracowywania strategii jej realizacji, innych blokuje i pozostawia na etapie nieosiągalnych marzeń.

Blaski i cienie kariery to propozycja warsztatu dla tych z Was, które są już na karierowym szczycie, ale także dla wszystkich kobiet, które nieśmiało marzą o karierze, ale potrzebują wsparcia, motywacji, umocnienia się w decyzji.

Będziemy pracować coachingowo i aktywnie przyglądać się sobie. Swoim mocnym stronom, wartościom, priorytetom i zachciankom. Pochylimy się nad blokującymi przekonaniami i przetestujemy zasady zdrowego myślenia. Wszystko po to by zachować balans i cieszyć się życiem.

Biorąc udział w warsztacie:

  • Przeanalizujesz swoje zasoby
  • Dokonasz autoanalizy wartości i priorytetów, jakimi kierujesz się w życiu
  • Poznasz i przećwiczysz model zmiany przekonań

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, a to oznacza Twój aktywny udział i pracę nad sobą, do której zapraszamy.

kup_bilet_online

Bilety dostępne http://cienieiblaskikariery.evenea.pl/

 

 


Zajęcia poprowadzi Magdalena Lipiak 

Psycholog, doradca zawodowy, licencjonowany trener programu „Spadochron”, trener rozwoju osobistego Kompasu Kariery Crown.

Jest także nauczycielem dyplomowanym, ekspertem ds. awansu zawodowego nauczycieli oraz ekspertem ds. oceny wniosków dofinansowywanych przez Unię Europejską.

Aktualnie pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mikołowie i prowadzi własny gabinet psychologiczno-doradczy.

W kręgu jej zainteresowań znajduje się także pomoc w wyborze kariery edukacyjnej i zawodowej nie tylko młodzieży, ale także dorosłych chcących zmienić coś w swoim życiu. Korzysta wtedy ze swoich kompetencji doradcy zawodowego i coacha oświatowego. Kiedy istnieje taka potrzeba jest terapeutą i pomaga innym w poprawie ich komfortu życia, rozwiązywaniu trudności, zmianie perspektywy spostrzegania swojej osoby w relacjach z innymi.

Więcej o Magdzie Lipiak tutaj:  http://magdalenalipiak.com/o-mnie/