Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – Patronat Fundacji

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies przystąpiła do Programu bezpłatnych wydarzeń biznesowych organizowanych przez Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy Sp. o.o. oraz Inkubator Przedsiębiorczości w Kędzierzynie-Koźlu, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości „Biznes bez barier”, który odbywa się od 18 do 22 listopada 2019 roku.

Podczas 12 edycji odbędzie się szereg spotkań, debat, wykładów i warsztatów – prowadzonych przez Ekspertów i Praktyków biznesu. Wśród Prelegentów znajdą się między innymi: dr Irena Kamińska-Radomska (wykładowca, Trener, założyciel firmy szkoleniowej The Protocol School of Poland, Mentorka Programy „Projekt Lady”), Mirosław Marzec (certyfikowany trener marketingu internetowego), Eksperci Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice” Sp. z o.o. oraz Daria Domaradzka-Guzik (Prezes Zarządu Fundacji Class Ladies, wykładowca, Trener, wspónik w firmie szkoleniowej Rivigo.eu), która poprowadzi warsztaty zamykające Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – piątek 22.11.2019 godz. 9,00 „Wystąpienia publiczne i autoprezentacja w budowaniu autorytetu” (Centrum Obsługi Inwestora, Kędzierzyn Koźle ul. Wojska Polskiego 16F).

Wszystkich Przedsiębiorców oraz Przedstawicieli Biznesu z powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego zapraszamy do udziału! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje rejestracja.

Informacje, zapisy, pytania:
Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy Sp. z o.o.
tel.: +48 77 488 62 15
e-mail: biuro@kkpp.pl

Więcej na stronie:

http://kkpp.pl/tydzien-przedsiebiorczosci/tydzien-przedsiebiorczosci-2019/harmonogram-3/