Agata Hagno

Członek Rady Programowej Fundacji Class Ladies

Aktywnie wspiera Fundację Class Ladies w każdym zakresie dotyczącym profesjonalnego i biznesowego podejścia do modelowego funkcjonowania rynku pracy, jak i kompetentnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Zawodowo – Założycielka, udziałowiec i Prezes Zarządu spółki DPM Sp. z o.o.
Od ponad 20 lat związana z zagadnieniami dotyczącymi rynku pracy, koordynując i czynnie prowadząc projekty rekrutacji i selekcji personelu. Specjalizuje się w stanowiskach menedżerskich (Executive HR).

Jej profesjonalizm w prowadzeniu biznesu, dyplomacja, poufność i wysoka klasa w działaniu przyczyniły się do szybkiej ekspansji zarówno geograficznej jak i branżowej.
To obecnie Partner w aspektach Zarządzania Zasobami Ludzkimi dla Klientów biznesowych z całej Polski. Współorganizuje i współprowadzi projekty z obszaru konsultingu personalnego w tym projekty outplacementu indywidualnego jak i grupowego. Jej innowacyjność i nieustająca potrzeba rozwoju przyczyniły się do stworzenia outplacementu mobilnego.

Magister Ekonomii, absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Akademii Górniczo – Hutniczej, absolwentka MBA Franklin University Wrocław.

Autorka licznych artykułów z zakresu ZZL, wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, panelistka na Kongresie Małych i Średnich firm w Katowicach. Amabasador Polskiej Przedsiębiorczości Kobiet.
Aktywny członek Inicjatywy Firm Rodzinnych w Polsce.

Lubi nawiązywać i budować i podtrzymywać relacje międzyludzkie. Kocha rodzinę, podróże i dobrą książkę. Pasjonują ją różnice kulturowe.

Współpraca z Fundacją ma charakter społeczny typu pro bono.