Dołącz do Projektu „Artykuły z klasą”!

Cel Projektu

Uprzejmie informujemy, że można dołączyć do Projektu „Porady z klasą”. To Projekt, którego celem jest wybór artykułów o charakterze informacyjnym, dedykowanym społeczności Class Ladies. To też okazja do możliwości skorzystania z promocji swojego wizerunku, jaką daje Fundacja Class Ladies, zarówno za pośrednictwem strony internetowej jak i social media Fundacji.

Artykuły

Artykuły – mające charakter porad, ukazują się na stronie https://www.classladies.org/ w zakładce „Porady”. Ich tematyka jest bardzo różna, począwszy od zabezpieczenia ryzyka walutowego, przez zarządzanie kadrami aż do wyjazdów wakacyjnych. Wspólny mianownik to informacja o rzeczach ciekawych dla kobiet biznesu. Prawo, finanse, gospodarka, innowacje, IT, medycyna, HR, psychologia, zarządzanie, negocjacje, czas wolny, rozwój, edukacja, zdrowie, sport, itp. Wszystkie obszary, w których można nawiązać do głównego czytelnika – odbiorcy – tj. społeczności zrzeszonej wokół Class Ladies.

To dobry sposób na Autopromocję!

Każdy artykuł, zawierający od 1000 do 1800 znaków, który zostanie wyłoniony do publikacji, zostanie opatrzony imieniem i nazwiskiem Autorki, wraz z opisem Jej działalności oraz zdjęciem. Republikacja odbywa się za pośrednictwem social media Fundacji, tj Facebook https://www.facebook.com/ClassLadies  oraz LinkedIn https://www.linkedin.com/company-beta/4850867

Jak się zgłosić?

Aplikacja do Projektu odbywa się za pośrednictwem zgłoszenia e-mail na adres office@classladies.org zawierającego:

  1. tekst zawierający od 1000 do 1800 znaków o tematyce zgodnej z powyższym wskazaniem,
  2. grafika dotycząca tekstu (opcjonalnie),
  3. bio notka Autorki wraz ze zdjęciem,
  4. skan podpisanego dokumentu „Warunki publikacji tekstów” dostępnego na stronie

Zasady publikacji tekstów „Porady z klasą”

Fundacja zastrzega sobie autonomiczne decyzje w zakresie wyboru ostatecznych teksów.

Teksty, które zostaną zakwalifikowane do publikacji, będą podlegały Zasadom opisanym w „Warunkach publikacji tekstów” a Fundacja podejmie indywidualny kontakt z Autorką.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!

—————————————————————————————————————————————–

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, uwag lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Managerem Projektu „Porady z klasą” w Fundacji Class Ladies – Panią Aleksandrą Trześniowską. 

kontakt:

e-mail: aleksandra.trzesniowska@classladies.org