Karolina Bartosik

Copywriter w Fundacji Class Ladies
Redaktor Class Ladies Magazine
karolina.bartosik@classladies.org

Karolina BartosikW Fundacji Class Ladies, pełni funkcję Copywritera. Odpowiada za redagowanie tekstów, pisanie, tworzenie i nadzór nad kontentem strony internetowej i social media Class Ladies.

Jako Redaktor w Class Ladies Magazine nadzoruje proces publikacji tekstów, odpowiada za ich treść, kształt i zgodność z celami statutowymi Fundacji Class Ladies. Współtworzy artykuły promocyjne i reklamowe zarówno w obszarze działalności Fundacji jak i Partnerów towarzyszących.

Absolwentka Krakowskiej Akademii im. A. Frycza-Modrzewskiego, gdzie uzyskała tytuł licencjata Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej ze specjalizacją Public Relations. Obecnie studentka studiów II stopnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. W ramach swojej edukacji akademickiej zdobyła doświadczenie z zakresu tworzenia strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej organizacji; redagowania tekstów prasowych i internetowych; zdobywania informacji i tworzenia baz danych; oraz praktyczną wiedzę na temat pracy w studiu telewizyjnym i radiowym.

W 2015 roku redaktorka w magazynie internetowym Magnifier. Wcześniej jej teksty ukazywały się w licealnej gazecie szkolnej. Na swoim koncie ma też kilka publikacji do lokalnych wydań ogólnopolskich tytułów.

Ambitna, sumienna, rzetelna. Duży nacisk kładzie na rozwój kompetencji. Najważniejsze wartości, jakimi kieruje się w życiu to przede wszystkim dobro i bezpieczeństwo rodziny, poszanowanie godności własnej i drugiego człowieka, tolerancja i uczciwość. Ceni sobie wiarygodność, a także odwagę i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu.

Kontakt do Karoliny Bartosik: karolina.bartosik@classladies.org