Klaudia Trawińska

k. TrawińskaCopywriter w Fundacji Class Ladies
Redaktor

klaudia.trawinska@classladies.org

W Fundacji Class Ladies, pełni funkcję Copywritera. Odpowiada za redagowanie tekstów, pisanie, tworzenie i nadzór nad kontentem strony internetowej i social media Class Ladies.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej ze specjalizacją Dziennikarstwo Ekonomiczne i Public Relations oraz Zarządzanie Komunikacją Organizacji.
Członkini Studenckiej Organizacji Public Relations PRogress.
Podczas swojej edukacji akademickiej miała okazję współtworzyć akcję charytatywną „Oddaj MiSie”, jak również uczestniczyć w grupie promocyjnej ogólnopolskiej inicjatywy „Kongres Kobiet”.
W ramach współpracy ze Studencką Organizacją zdobyła doświadczenie z zakresu tworzenia strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej organizacji, tworzenia i redagowania informacji prasowych, przygotowywania strategii wydarzeń, monitoringu mediów, jak również pozyskiwania sponsorów
i patronatów medialnych.
Współpracowała z portalem dziennikarstwa obywatelskiego CzytamiWiem.pl, gdzie mogła doskonalić warsztat dziennikarski. Zdobyła doświadczenie z zakresu redagowania oraz tworzenia treści content marketingowych na blogi na stanowisku Junior content specialist w firmie MediaMass.
Ambitna, twórcza, rzetelna. Stale rozwija swoje kompetencje dążąc do samorealizacji. Monitoruje aktualne trendy social media. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym uwielbia pisać. Od treści reklamowych poprzez prowadzenie blogów, aż po lirykę. Interesuje się kulturą bałkańską, lubi literaturę postapokaliptyczną.

Kontakt do Klaudii Trawińskiej: klaudia.trawinska@classladies.org