Patrycja Terakowska

Wiceprezes Zarządu Class Ladies

Jej doświadczenie to kilkanaście lat pracy w dużym banku, gdzie realizowała swoją karierę począwszy od stanowisk operacyjnych aż po managerskie. Zarządzała obszarem sprzedaży w bankowości korporacyjnej w roli Dyrektora Sprzedaży Centrum Korporacyjnego a następnie Dyrektora Regionalnego Centrum Korporacyjnego.

Jej atut to skuteczność w nawiązywaniu i budowaniu długotrwałych relacji biznesowych. Kluczową wartością dla Niej są ludzie, ich aspiracje, cele, marzenia.
W obszarze doświadczeń ma za sobą także współpracę ze spółką z obszaru odnawialnych źródeł energii. Jej pasją są podróże, psychologia społeczna i komunikacja.

Niezależnie, jako prawdziwa Businesswoman z powodzeniem współdziała także w obszarze edukacyjnym – jako Partner Zarządzający www.rivigo.eu – gdzie pełniąc rolę Koordynatora projektów szkoleniowych zajmuje się profesjonalną organizacją szkoleń i warsztatów dedykowanych min. kadrze managerskiej, jednostkom samorządu terytorialnego, politykom i klientom korporacyjnym.

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach oraz Akademii Ekonomicznej w Krakowie na Wydziale Bankowości i Finansów.

Uwielbia kontakt z ludźmi. Ma poczucie humoru i dystans wobec siebie. Potrafi dostrzec pozytywną stronę prawie w każdej trudnej sytuacji, a niezręczne zdarzenie subtelnie obrócić w żart. Prywatnie, szczęśliwa mama Pauliny i Wojtka.