Kongres „POWER Lady”

22 września 2023 roku, w niezwykle prestiżowym i urokliwym miejscu, jakim jest „Hotel Diament Arsenal Palace” w Chorzowie, odbył się Kongres Fundacji Class Ladies, pod nazwą ‘Power Lady”. To już VI edycja Kongresu. Jest on naszą odpowiedzią na zapotrzebowanie wielu kobiet, które funkcjonowały na przestrzeni ostatnich, niezwykle trudnych i jakże niepewnych trzech lat.

To był wspaniały czas dzielenia się doświadczeniami w obszarze zawodowym i prywatnym, refleksjami nad siłą Kobiet oraz wielu dyskusji w temacie, czym jest siła Kobiet.

Nasz Kongres skupił wokół siebie znakomitych Partnerów, wspaniałe Prelegentki i bardzo ciekawe Panelistki. Za to bardzo dziękujemy.

Nawiązane relacje, będą doskonałym wsparciem w obszarze realizacji biznesu, czerpania z rozwoju, a niektóre z nich przełożą się na prawdziwe przyjaźnie!

Dziękujemy szczególnie:

Darii Domaradzkiej-Guzik & Patrycji Terakowskiej & Indze Piaseckiej czyli naszemu Zarządowi, bez którego Kongres byłby niemożliwy.

Aleksandrze Trześniowskiej & Agacie Stachoń & Martynie Dudzicz & Justynie Liber & Agacie Hagno czyli naszej Radzie Programowej, która istotnie wsparła działania Kongresowe.

Barbarze Cyganik jako Członkini Rady, szczególnie za niezwykle perfekcyjne moderowanie Kongresu.

Senator Joannie Sekule za Prelekcję otwarcia.

Naszym cudownym Panelistkom:

Ani Smolec, Patrycji Sosze, Katarzynie Sowińskiej, Tamarze Majos, Magdalenie Kyzioł, Aleksandrze Piotrowskiej-Zarębie, Marcie Adamczyk, Marcie Zawadzkiej, Sabinie Nowosielskiej, Alicji Łepkowskiej-Gołaś, Aleksandrze Kandzi-Ulrych, Barbarze Miś,  Ewie Krahl,  Mirelli Jezierskiej, Aleksandrze Samira-Gajny, Alicji Cichoń, Katarzynie Ludwichowskiej.

Panie dzieliły się swoją wiedzą, doświadczeniem i refleksjami!

Izabelli Żyglickiej za rewelacyjną i bardzo energetyczną Prelekcję.

Justynie Liber za flow ze sceny!

Agnieszce Kołodziejskiej za niesamowitą energię i moc w opowieści!

Małgorzacie (Margot) Adamowicz-Nosowskiej za media społecznościowe Fundacji.

Katarzynie Krzeszewskiej za przepiękne obrazy.

Partnerom dziękujemy za wsparcie.

Galerię zdjęć można zobaczyć tutaj

 

zapraszamy do naszych mediów społecznościowych

PRELEGENTKI I PANELISTKI KONGRESU „POWER LADY”

 

 

PARTNERZY KONGRESU