Aleksandra Trześniowska

Przewodnicząca Rady Programowej Fundacji Class Ladies

Aktywnie uczestniczy w Radzie Programowej Fundacji Class Ladies. Odpowiada za realizację zadań statutowych Fundacji w zakresie budowania i rozwoju dostępu do wiedzy w obszarze bankowości i rynków finansowych.

Zawodowo – nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat związana z obszarem klienta korporacyjnego w dużym polskim banku. Przez okres ostatnich pięciu lat skuteczny manager zarządzający zespołem sprzedażowym specjalistów skarbowych działających w strukturze rozproszonej na terenie całego kraju. Obecnie manager relacji w obszarze współpracy skarbowej realizowanej przez bank z klientem strategicznym.

Specjalizuje się w zakresie produktów bankowych umożliwiających zabezpieczanie ryzyk finansowych występujących w działalności przedsiębiorstw (obszar walutowy, stopy procentowej, towarowy). Preferuje coachingowy model zarządzania. Dzięki temu potrafi budować zespoły pełne zaangażowanych i lojalnych pracowników osiągających ponadprzeciętne wyniki. Dużą wagę przywiązuje do zarządzania wiedzą i jakością pracy zespołu, czuje się współodpowiedzialna za jego rozwój. Sama również dba o rozwój kompetencji i wiedzy. Obszary zainteresowania i rozwoju dotyczą zarówno kompetencji twardych (wiedza) ale również obszarów związanych z technikami negocjacji, sprzedaży, szeroko pojętą komunikacją i inteligencją emocjonalną, umożliwiającymi budowanie trwałych relacji biznesowych. Nowe wyzwania, praca z ludźmi, poczucie, że nie ma rzeczy niemożliwych, niesamowita wiara w sukces oraz skuteczne osiąganie zamierzonych celów sprawiają jej przyjemność i stanowią prawdziwą pasję.

W roku 2014 uzyskała dyplom Master of Business Administration sygnowany przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu oraz Franklin University. W trakcie studiów autorka wywiadu w informatorze MBA.

Lubi kontakt z ludźmi, aktywnie uczestniczy w spotkaniach biznesowych oraz konferencjach, kongresach, seminariach.

Prywatnie – żona, matka dorastającego syna, uwielbia narty, nordic walking, pływanie, podróże. Miłośniczka zwierząt – prywatnie posiada golden retrivera. Uwielbia czas wolny spędzać aktywnie. Angażuje się w pomoc dzieciom i osobom ubogim. Urodzona optymistka z dużym poczuciem humoru.

Współpraca z Fundacją ma charakter społeczny typu pro bono.