Projekt „Metamorfoza Kariery” jest już dostępny!

 

Projekt „Metamorfoza Kariery” już dostępny!

Z radością informujemy, że autorski Projekt Fundacji „Class Ladies” pod nazwą „Metamorfoza Kariery” jest już dostępny! Projekt ten jest dedykowany dla wszystkich tych Pań, które chcą się rozwijać, poznać swoje mocne i słabsze strony, swój potencjał zamienić w wyzwanie i z pomocą Naszych Ekspertek z Loży Ekspertów – wdrożyć w życie nowe rozwiązania.

Jeśli zatem:

 • rozważasz zmianę pracy,
 • potrzebujesz wsparcia by uwierzyć w siebie,
 • czujesz się niedoceniana w swoim miejscu pracy,
 • chcesz się rozwijać i szukać nowych kierunków w obszarze zawodowym,
 • masz ochotę doświadczyć awansu (pionowego lub poziomego),
 • myślisz o nowej działalności, nowym stanowisku, nowej firmie, nowym otoczeniu zawodowym,
 • marzą Ci się nowi klienci w nowej branży.. (albo nowy szef w dotychczasowej branży)…
 • chcesz rozwinąć skrzydła i poznać swój potencjał…

to ten Projekt jest właśnie dla Ciebie!

Co w Projekcie?

Projekt zakłada współpracę z wysokiej klasy Ekspertkami w ramach Loży Ekspertów, których głównym celem i zadaniem jest praca z Uczestniczką (Beneficjentką) Projektu w formule 360 stopni, skupiając się na Jej celach, intencjach, oczekiwaniach, możliwościach oraz potencjale (!) To wszystko oparte o współdziałanie w ramach 6 następujących Bloków Eksperckich:

 

 

Blok Prawny

Na tym etapie odbywa się kontrola i weryfikacja dokumentów zatrudnienia pod kątem formalno-prawnym. Audyt dokumentów pod kątem Kodeksu Pracy. Doradztwo w zakresie alternatywnych form zatrudnienia. Wsparcie prawne w zakresie negocjacji warunków. Wskazanie możliwości i ograniczeń w zakresie dotychczasowej umowy lub nowych warunków.

Blok Grafologiczny

Analiza predyspozycji i kompetencji w oparciu o pismo ręczne (!) Czy po analizie pisma człowieka możemy ocenić jego osobowość? Oj tak! Na tym etapie, następuje analiza predyspozycji i kompetencji a w ślad za tym opracowanie Raportu GCP Method, w którym określone będą m.in. styl funkcjonowania, styl współpracy i komunikacji, przywództwo. Konsultacje z grafologiem i psychologiem pod kątem wykorzystania mocnych stron w życiu zawodowym i prywatnym.

Blok Doradztwa personalnego

Ocena oraz korekta lub przygotowanie dokumentów aplikacyjnych. Doradztwo w zakresie doboru ofert rozwoju kariery, pomoc w przygotowaniu do spotkania, rozmowy oceniającej, rozmowy rekrutacyjnej (interview). Ocena kompetencji w zderzeniu z dokumentami aplikacyjnymi (CV i list motywacyjny). Testy psychologiczne, ocena kierunków rozwoju kariery – badanie możliwości.

Blok Budowania marki osobistej

Konsultacje, dotyczące właściwego budowania marki osobistej (Personal Branding), analiza potencjału oraz celów zawodowych, wskazówki dotyczące budowania wizerunku oraz skutecznej promocji osoby w otoczeniu biznesowym – także w social media.

Blok Dynamiki talentów

Analiza pod kątem poszukiwania naturalnych talentów i kompetencji. Testy umożliwiające poznanie ról życiowych wraz z ich analizą dotyczącą rozwijania talentu. Weryfikacja informacji na temat środowiska biznesowego. Wsparcie w zakresie wykorzystania własnego talentu do wzrostu spełnienia, harmonii i ulgi. Rozwijanie pewności siebie, poczucia własnej wartości

Blok Stylizacji

Ocena typu sylwetki, przegląd szafy, analiza kolorystyczna. Dobór najbardziej odpowiedniego fasonu. Sugestie w zakresie ubioru, makijażu i stylu. Konsultacje i porady w zakresie biznesowego wizerunku obejmującego odzież, fryzurę i makijaż.

Jak wziąć udział w Projekcie?

 • wejdź na stronę https://classladiesmetamorfozakariery.evenea.pl/  
 • wypełnij formularz
 • określ swoje cele i oczekiwania
 • dołącz swoje CV
 • wyślij zgłoszenie – klikając „zapłać” (UWAGA! tu jeszcze nie płacisz)
 • i odbierz od nas telefon w ciągu kilku dni od zgłoszenia 😉

 ⇒  Zobacz zdjęcia z przeprowadzonego pilotażu Projektu „Metamorfoza Kariery” 

Uczestniczka: Pani Dorota Grzelińska

Loża Ekspertów biorąca udział w pilotażu:

dr Zuzanna Górska-Kanabus – Grafolog

Agata Hagno – Doradca Personalny

Mec. Justyna Barańska – Prawnik

dr Maria Buszman – Doradca PR

Aleksandra Frątczak – Stylistka

Justyna Liber – Coach dynamiki talentów