#Kobietawkoronie – Ania Smolec

AS Event, Tastings & Wine Travels   +48 782 782 214           Czym zajmuje się p. Ania? Jest dziennikarką specjalizującą się w temacie wina. Od ponad piętnastu lat publikuje teksty o winie w Polsce i na świecie. Co roku jest jednym z nielicznych sędziów pochodzącym z Polski w konkursach enologiczych i… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Magdalena Skorupka-Kaczmarek

KomunikujMY   +48 606 510 855           Po co jest KomunikujMY? Pomagamy i doradzamy, jak skutecznie się komunikować – z mediami, klientami oraz wewnątrz własnej firmy/instytucji. Udowadniamy, że szczerość i rzetelność w pracy rzecznika czy PR-owca może się opłacać. Współpracujemy z klientami z obszarów budownictwa, infrastruktury, ale i z samorządami miejskimi… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Małgorzata Telega

MT Innowacje oraz marka Kobiece Biznesy   +48 601 203 819         Czym zajmuje się Firma? W  ramach swojej marki Kobiece Biznesy wspiera kobiety przedsiębiorcze w prowadzeniu i rozwoju firmy dzieląc się praktyczną wiedzą marketingową i inspiracjami biznesowymi. Ułatwia prowadzenie firmy, pomaga uporządkować jej działalność, znaleźć źródła problemów i określić sposoby ich… Czytaj dalej »

#PrawaKobiet

Celem naszej Fundacji jest wsparcie rozwoju osobistego i promocja Kobiet przedsiębiorczych, które są wykształcone, znają swoją wartość, mają jasno określone cele, są w pełni profesjonalne i świadome swoich kompetencji i dlatego stale pragną się rozwijać. Mając na uwadze cele statutowe naszej Fundacji oraz jej dotychczasową działalność, ważne jest dla nas, by wspierać Kobiety w działaniu… Czytaj dalej »

Daria Domaradzka-Guzik w gronie 100 Wpływowych Kobiet – Plebiscyt Dziennika Zachodniego

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że Decyzją Kolegium Redakcyjnego „Dziennika Zachodniego” – Pani Daria Domaradzka-Guzik Prezes Zarządu naszej Fundacji, znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych Kobiet województwa śląskiego. Tym samym, została nominowana do Plebiscytu o Tytuł Wpływowej Kobiety Województwa Śląskiego. Listę stu Wpływowych Kobiet Województwa Śląskiego ułożyło Kolegium Redakcyjne „Dziennika Zachodniego”. Są wśród nich panie,… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Magdalena Szewczuk

Czerwona Szpilka – Magdalena Szewczuk   +48 512 129 930           Czym jest Czerwona Szpilka? Czerwona Szpilka to niepowtarzalna społeczność, w której przedsiębiorcze i ambitne kobiety mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym. Pomaga właścicielkom firm, menadżerkom oraz niezależnym freelancerkom w budowaniu trwałych relacji biznesowych, promowaniu swojej działalności i podnoszeniu… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Renata Piekar

Wellnest.renartapiekar – Renata Piekar   +48 505 902 825           Czym zajmuje się Pani Renata? Zmienia życie Kobiet na lepsze: » ucząc jak budować własną markę i rozwijać własny biznes w marketingu sieciowym » pokazując jak żyć w stylu wellness oraz zdrowo się odżywiać i suplementować » podpowiadając jakie kosmetyki stosować,… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Ewelina Miśko-Pawłowska

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp. k.   +48 501 689 076             Czym jest PrawoKobiet.pl? Serwis PrawoKobiet.pl, jest to projekt, któremu przyświeca misja wsparcia KOBIET potrzebujących sprawnej i kompetentnej pomocy prawnej. Projekt obejmuje wsparcie prawne w różnych aspektach życia każdej KOBIETY.   Jaki jest cel Projektu? Projekt zakłada szerzenie… Czytaj dalej »

Fundacja Class Ladies Partnerem wydarzenia Era Nowych Kobiet

. Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies została Partnerem wydarzenia – w ramach Projektu „Szczęście” – realizowanego przez Erę Nowych Kobiet w dniu 21 lipca 2020 w Katowicach! Projekt Szczęście to pierwsza i największa kampania społeczna dla kobiet w Polsce. Powiedzmy razem: nie boję się mówić o problemach, nie boję się walczyć o marzenia,… Czytaj dalej »