Fundacja Class Ladies Partnerem IV edycji Konferencji PTE

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies została Partnerem konferencji pt.: „Sukcesja w biznesie. Doświadczenia i wnioski – edycja IV” Organizatorem wydarzenia jest Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Katowicach, a spotkanie odbędzie się 11.04.2024 r. w Akademii Górnośląskiej im. Korfantego w Katowicach, która jest współorganizatorem konferencji. Moderatorką Konferencji jest Członkini Rady Programowej naszej Fundacji – Pani… Czytaj dalej »

X KONFERENCJA KONGRESU KOBIET WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Już 23 marca 2023 r. w Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach odbędzie się X Konferencja Kongresu Kobiet Województwa Śląskiego pod hasłem „KOBIETY – NASZE WYBORY”. Patronat Honorowy nad Kongresem objęła Pani Anna Jedynak- Rykała, Wicemarszałkini Województwa Śląskiego. W programie przewidzianych jest wiele ciekawych paneli dyskusyjnych i prelekcji z udziałem wybitnych i opiniotwórczych Kobiet.… Czytaj dalej »

Relacja z wydarzenia „MASZ TĘ MOC!”

11 marca 2024 r. w Hotelu Arche w Częstochowie odbyła się wyjątkowa konferencja dla Kobiet „MASZ TĘ MOC!”, nad którą Fundacja Class Ladies objęła Patronat. Konferencja dedykowana była Kobietom przedsiębiorczym, opiniotwórczym, działającym i zaangażowanym. Kobietom, które chcą się podzielić swoim doświadczeniem, które chcą się wspierać, umiejętnie promować oraz dodawać sobie skrzydeł. Wydarzenie zgromadziło mnóstwo inspirujących… Czytaj dalej »

Konferencja dla Kobiet „MASZ TĘ MOC!” – Patronat Fundacji

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies objęła Patronatem konferencję dla Kobiet „MASZ TĘ MOC!”. Konferencja dedykowana jest Kobietom przedsiębiorczym, opiniotwórczym, działającym i zaangażowanym. Kobietom, które chcą się podzielić swoim doświadczeniem, które chcą się wspierać, umiejętnie promować oraz dodawać sobie skrzydeł. Agenda wydarzenia: 11:00    Rejestracja gości, powitalna kawa 11:15     Oficjalne rozpoczęcie – przywitanie… Czytaj dalej »

Konferencja WomenInMed – Patronat Fundacji Class Ladies

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies objęła swoim patronatem Konferencję WomenInMed – Inspirującą Podróż dla Kobiet Medycyny! 👩‍⚕️ Fundacja Kobiety Medycyny serdecznie zaprasza wszystkie kobiety związane z branżą zdrowia na wyjątkowe wydarzenie – II Edycję Konferencji WomenInMed! 📅 Kiedy? 22 marca 2024 roku 📍 Gdzie? Sala Międzynarodowych Targów Poznańskich 🌺 Cel Konferencji: Tworzenie społeczności… Czytaj dalej »

Rusza Nowy autorski Projekt Fundacji – Poznajmy się bliżej

Z ogromną radością informujemy, że rusza nowy, autorski Projekt Fundacji Class Ladies „Poznajmy się bliżej”. „Poznajmy się bliżej” to autorski, elitarny projekt Fundacji, którego celem jest realizacja założeń statutowych Fundacji oraz działań networkingowych, aktywizujących oraz relacjonujących pośród opiniotwórczych Kobiet świata biznesu i osób publicznych tworzących naturalne środowisko okołofundacyjne. Chcemy się poznać lepiej, dowiedzieć jak możemy współdziałać, jak skorzystać… Czytaj dalej »

Konkurs Młoda Polka – Patronat Fundacji

. . Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Fundacja Class Ladies objęła swoim Patronatem Konkurs MŁODA POLKA. Organizatorem Konkursu jest Fundacja im. Królowej Marii Kazimiery. KONKURS jest dedykowany młodym kobietom w wieku 19-29 lat. Młode kobiety zgłaszają się do niego samodzielnie lub są nominowane przez innych. Grupa docelowa to dziewczęta posiadające polskie obywatelstwo, wiek w przedziale… Czytaj dalej »

2. edycja wydarzenia „Wspieramy Mamy: Praca – Biznes – Rodzina”

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału w 2. edycji wydarzenia pn. „Wspieramy Mamy: Praca-Biznes-Rodzina”, które odbędzie się w dniu 23.05.2023r. w godz. 9.30-14.00 w Willi Goldsteinów przy Pl. Wolności 12a w Katowicach. Wydarzenie organizowane jest przez Miejski Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.Ink oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie, a jedną z prelegentek wydarzenia jest Pani Justyna… Czytaj dalej »

Class Ladies Partnerem III edycji Konferencji PTE

Już wkrótce kolejna edycja Konferencji organizowanej przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies kolejny raz została Partnerem Konferencji „Sukcesja w biznesie – edycja III”. Konferencja odbędzie się w dniu 23 marca 2023 r. w Akademii Górnośląskiej im. W. Korfantego w Katowicach. Wśród Moderatorów i Prelegentów Konferencji będzie Pani Barbara Cyganik –… Czytaj dalej »

8 marca – Dzień Kobiet

„Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów” (Pierre de Brantome)   Drogie Ladies ❤️ w dniu naszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności oraz realizacji najskrytszych marzeń. Niech radość i uśmiech towarzyszy nam każdego dnia, a uczucie przyjaźni i miłości daje nam poczucie spełnienia i satysfakcji zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Fundacja… Czytaj dalej »