Barbara Cyganik – Członkiem Rady Programowej Fundacji

Z wielką przyjemnością informujemy, że decyzją Zarządu Fundacji, Pani Barbara Cyganik dołączyła do Rady Programowej Fundacji Class Ladies. Rada Programowa Fundacji  jest ciałem doradczym i opiniotwórczym dla Zarządu. Kreuje, wskazuje i nakreśla kierunki działania Fundacji, w zgodzie z jej celami statutowymi. Wierzymy, że kompetencje Pani Barbary Cyganik w obszarze biznesowym, profesjonalizm w działaniu oraz skuteczność i determinacja… Czytaj dalej »

V Edycja Kongresu Fundacji – 24 maja 2019 „Healthy Lady”

To już V edycja Kongresu! Z przyjemnością informujemy, że 24 maja 2019 roku, w ekskluzywnej lokalizacji województwa śląskiego, odbędzie się kolejny Kongres Fundacji Class Ladies. Tym razem myśl przewodnia to „Healthy Lady” rozumiana jako: Kobieta DBAJĄCA O RELACJE – budująca relacje oparte na zaufaniu, otwarta, szczera, jasno komunikująca się z otoczeniem, Kobieta ETYCZNA – akceptująca i szanująca obowiązujące normy i… Czytaj dalej »

Brygida Chwastek – Managerem Zespołu Ambasadorek

Miło nam poinformować, że Pani Brygida Chwastek została powołana na Managera Zespołu Ambasadorek Fundacji Class Ladies. Jej główne cele będą związane z inicjowaniem, współtworzeniem oraz koordynowaniem zadań związanych z budowaniem relacji pośród osób zainteresowanych współdziałaniem z Fundacją Class Ladies w zaszczytnej roli Ambasadorki Fundacji. Pani Brygida Chwastek dołączyła do Grona Ambasadorek w 2017 roku, wykazując się dużą… Czytaj dalej »

Inga Piasecka – Wiceprezesem Zarządu Fundacji

Z przyjemnością informujemy, że Pani Inga Piasecka została powołana do Zarządu Fundacji Class Ladies na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Nowa Wiceprezes odpowiadać będzie za realizację zadań statutowych Fundacji w zakresie budowania i rozwoju relacji biznesowych, rozwijanie współpracy z Partnerami a także będzie metodycznie wspierać w działaniach projektowych Fundacji. Pani Inga Piasecka wspiera działania Fundacji niemal od początku jej… Czytaj dalej »

Konferencja „Technologia jest kobietą!”

Uprzejmie informujemy, że w dniu 08 marca 2019 w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej odbyła się Konferencja pod nazwą: „Technologia jest Kobietą! Przedsiębiorczość kobiet w dobie rewolucji cyfrowej”, która została objęta Patronatem Fundacji Class Ladies. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęła Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. oraz Śląskie Centrum Kompetencji Przemysłu 4.0. Patronat medialny… Czytaj dalej »

Technologia jest kobietą! Patronat Fundacji Class Ladies

O wydarzeniu.. Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies objęła swoim patronatem wydarzenie pod nazwą „Technologia jest kobietą!”, które organizowane jest przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii wraz z Biurem Karier Studenckich Politechniki Śląskiej. Tym samym, serdecznie zapraszamy w dniu 08 marca 2019 na Dzień Kobiet w CITT – to otwarte, bezpłatne spotkanie dla kobiet,… Czytaj dalej »

Brązowy Krzyż Zasługi dla naszej Class Lady!

. . Miło nam poinformować, iż nasza Class Lady, Inga Piasecka, na wniosek Ministra Infrastruktury za zasługi w działalności społecznej, została odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi. Uroczystość wręczenia jednego z najwyższych państwowych odznaczeń dla osób cywilnych, odbyła się w Operze Krakowskiej na Gali obchodów Dnia Łącznościowca w dniu 18.10.2018 roku. . . Inga Piasecka współdziała z Fundacją Class Ladies… Czytaj dalej »

Fundacja Class Ladies Partnerem IV Kongresu Praktyków Biznesu

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies została partnerem IV edycji Kongresu Praktyków Biznesu, który jest jest oficjalnym wydarzeniem poprzedzającym i wprowadzającym do Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. To wydarzenie dedykowane przedsiębiorcom, pracownikom firm, przedstawicielom jednostek samorządowych oraz studentom i uczniom ostatnich klas szkół średnich. Uczestnicy Kongresu mają okazję zdobycia praktycznej wiedzy z różnych dziedzin od najlepszych ekspertów.… Czytaj dalej »

VIII Konferencja Rada Nadzorcza – Patronat Class Ladies

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies objęła patronat nad VIII edycją Konferencji Rada Nadzorcza. Konferencja Rada Nadzorcza, odbędzie się 4 października 2018 roku (czwartek) w Dąbrowie Górniczej. Tradycyjnie Konferencja w całości poświęcona będzie praktycznym aspektom sprawowania kontroli, nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych. „Zaproszone osoby – co zresztą jest domeną Konferencji – gwarantują najwyższy poziom kompetencji. Wchodzimy w… Czytaj dalej »