Class Ladies Partnerem kolejnej Konferencji PTE!

To już kolejna edycja Konferencji organizowanej przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies kolejny raz została Partnerem Konferencji „Sukcesja w biznesie”. Konferencja odbędzie się w dniu 22 września 2022 w Miejskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Katowicach. Wśród Moderatorów i Prelegentów Konferencji będzie Pani Barbara Cyganik – Członek Rady Programowej Fundacji Class Ladies,… Czytaj dalej »

Class Ladies Partnerem Konferencji „Sukcesja w biznesie”

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies została Partnerem Konferencji „Sukcesja w biznesie” organizowanej przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Katowicach. Konferencja odbędzie się w dniu 17 maja 2022 w Hotelu Vienna House Easy Katowice przy ul. Sokolskiej 24 w Katowicach. Wśród Moderatorów i Prelegentów Konferencji będzie Pani Barbara Cyganik – Członek Rady Programowej Fundacji… Czytaj dalej »

Tworzymy bank wyjątkowych działań dla Matek z dziećmi z Ukrainy

Razem możemy więcej! Fundacja Giesche i Bajka Pana Kleksa stworzyły w Fabryce Porcelany w Katowicach punkt pomocy uchodźcom z Ukrainy i zapewniły 30 miejsc noclegowych dla rodzin z dziećmi. Idąc parę kroków dalej, już dzisiaj w Fundacji Class Ladies myślimy o możliwym banku konkretnych pomysłów i działań, które zapewnią realne wsparcie dla Rodzin już zaaklimatyzowanych.… Czytaj dalej »

Rozmowy z klasą przy lunchu – Listopad 2021 Pałac Schoena

. Miło nam poinformować, że 17 Listopada 2021 miało miejsce kolejne spotkanie, w ramach Projektu „Rozmowy z klasą przy lunchu” pod Patronatem Senatorki RP – Pani Joanny Sekuły. Podczas spotkania miałyśmy okazję podzielić się swoimi doświadczeniami – czasem nawet bardzo osobistymi, także tymi, które wzmocniły nas jako osoby przedsiębiorcze i zadaniowe. Rozważałyśmy nad siłą kompetencji… Czytaj dalej »

Rozmowy z klasą przy lunchu – Październik 2021

Z przyjemnością informujemy, że wraz z Senatorką RP Joanną Sekułą, stworzyłyśmy przestrzeń dla aktywnych kobiet, czyli kolejny cykl spotkań pt. Rozmowy z klasą przy lunchu. W dniu 14 października miało miejsce pierwsze z nich.  Bardzo nas cieszy energia zaangażowanych Pań i liczba pomysłów, jakie pojawiły się w trakcie spotkania. Najważniejsza konkluzja jest taka, że świadomość… Czytaj dalej »

Rozmowy z klasą przy lunchu

Fundacja Class Ladies przy współpracy z Senatorką RP Panią Joanną Sekułą rozpoczyna cykl spotkań w ramach Projektu pod nazwą „Rozmowy z klasą przy lunchu”. Celem Projektu jest przede wszystkim realizacja potrzeby wskazywanej wielokrotnie przez kobiety biznesu, kultury, nauki dotyczącej chęci dzielenia się własnymi doświadczeniami, wspartej skutecznym kojarzeniem biznesowym i wymianą dobrych praktyk na poziomie eksperckim. Terminy i tematy najbliższych spotkań: 14.10.2021 Pałac Schoena w Sosnowcu… Czytaj dalej »

Patronat Fundacji nad X jubileuszową edycją Konferencji Rada Nadzorcza

22-23 kwietnia 2021 r. – w formule online – odbędzie się 10. jubileuszowa edycja Konferencji Rada Nadzorcza. Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies objęła patronat nad X jubileuszową edycją Konferencji Rada Nadzorcza. Konferencja Rada Nadzorcza to pierwszoplanowe wydarzenie w Polsce poświęcone praktycznym aspektom sprawowania kontroli, nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych. Corporate Governance – czyli… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Angelina Rajda-Tasior

PROFIL BHP Angelina Rajda-Tasior   +48 784 973 910           Czym zajmuje się Firma? Dla Przedsiębiorstw: » Odczarowuje mity na temat szkoleń bhp oraz inspiruje do zmian, do bezpiecznych warunków pracy. » Prowadzi szkolenia, webinary, porady, spotkania „na żywo” a także przygotowuje nietuzinkowe projekty dla klientów dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia. Teraz w… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Ania Smolec

AS Event, Tastings & Wine Travels   +48 782 782 214           Czym zajmuje się p. Ania? Jest dziennikarką specjalizującą się w temacie wina. Od ponad piętnastu lat publikuje teksty o winie w Polsce i na świecie. Co roku jest jednym z nielicznych sędziów pochodzącym z Polski w konkursach enologiczych i… Czytaj dalej »