#Kobietawkoronie – Ewelina Miśko-Pawłowska

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp. k.   +48 501 689 076             Czym jest PrawoKobiet.pl? Serwis PrawoKobiet.pl, jest to projekt, któremu przyświeca misja wsparcia KOBIET potrzebujących sprawnej i kompetentnej pomocy prawnej. Projekt obejmuje wsparcie prawne w różnych aspektach życia każdej KOBIETY.   Jaki jest cel Projektu? Projekt zakłada szerzenie… Czytaj dalej »

Fundacja Class Ladies Partnerem wydarzenia Era Nowych Kobiet

. Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies została Partnerem wydarzenia – w ramach Projektu „Szczęście” – realizowanego przez Erę Nowych Kobiet w dniu 21 lipca 2020 w Katowicach! Projekt Szczęście to pierwsza i największa kampania społeczna dla kobiet w Polsce. Powiedzmy razem: nie boję się mówić o problemach, nie boję się walczyć o marzenia,… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Tamara Majos

Tamara Majos   +48 791 887 781           Czym zajmuje się Pani Tamara? Jest trenerem ludzkich umysłów. Jeżeli zagłębisz się razem z nią w świat swojego mózgu, odkryjesz w sobie nowe możliwości, zmienisz się wewnątrz, jak i na zewnątrz, zapanujesz nad swoimi emocjami, a dzięki temu podejmując właściwe decyzje, będziesz rozwiązywać… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Agnieszka Tobota

Fundacja A.R.T. – Agnieszka Tabota   +48 601 392 244           Czym zajmuje się Fundacja? Fundacja zajmuje się pomocą osobom doświadczającym życiowych kryzysów, zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz przemocą. Prowadzi Rodzinną Klubokawiarnię Praską – miejsce dla rodzin, młodzieży, seniorów. Prowadzi w niej zajęcia i aktywności o charakterze edukacyjnym, wspierającym, integrującym między i… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Katarzyna Raczkowska

Master HR Sp. z o.o. – Katarzyna Raczkowska   +48 604 092 939           Czym zajmuje się Firma? Firma Master HR zajmuje się rekrutacją specjalistów i managerów, zgodnie z oczekiwaniami pracodawców, doradztwem personalnym i zawodowym oraz budowaniem marki pracodawcy. W swojej pracy cechuje się szybkością działania, nienaganną komunikacją i ciągłym rozwojem,… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Patrycja Socha

PPCH PLASTOCHEM  i AD ALIO SP. Z O.O. – Patrycja Socha   +48 605 146 523         Czym zajmuje się Firma? PPCH Plastochem jest firmą produkującą farby termoizolacyjne/termorefleksyjne, które przyczyniają się do oszczędności energetycznych, jak i ekonomicznych oraz są bezpieczne dla środowiska.   Co oferuje Firma? » alternatywną formę termomodernizacji budynków mieszkalnych,… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Ania Lenartowicz

Nails Factory – Ania Lenartowicz (Manager Salonu)   +48 601 653 084           Czym zajmuje się firma? 🔶 świadczy usługi w zakresie branży beauty: 🔸  makijaż/wizaż, stylizacja paznokci/manicure i pedicure, stylizacja brwi/rzęs   Co oferuje? 🔸 swoje usługi w zakresie wizażu oraz usługi w zakresie stylizacji paznokci, brwi, rzęs. 🔸 wsparcie… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Dagmara Małgorzata Pac-Pomarnacka

Kancelaria Adwokacka Margarita Pac-Katri – Dagmara Małgorzata Pac-Pomaracka   +48 513 955 579           Czym zajmuje się firma? 🔸 świadczy kompleksową międzynarodową pomoc prawną w sporach gospodarczych, windykacji wierzytelności i międzynarodowej mediacji gospodarczej na terenie Grecji i Polski. 🔸 oferuje reprezentację procesową na terenie całej Grecji.   Co oferuje? 🔸 wsparcie… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Magdalena Kyzioł

Kyzioł Magdalena – fotografia komercyjna   +48 533 582 030           Czym zajmuje się Pani Magdalena? Jest fotografem. Poprzez sesje wizerunkowe pokazuje Ciebie jako przedsiębiorcę z pasją i przede wszystkim uświadamia Twoich klientów, że za tą firmą stoi człowiek. Wykonuje również zdjęcia produktowe oraz zatrzymuje w kadrze najważniejsze momenty z życia… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Izabela Jakubek

Izabela Jakubek +48 505 782 683           Czym zajmuje się Pani Izabela? 🔸 dyplomowana kreatorka wizerunku po rocznej artystycznej szkole wizażu i stylizacji w Krakowie, obecnie poszerza swoje horyzonty na warszawskiej Akademii koloru i stylu. 🔸 zajmuje się kompleksowo kreowaniem wizerunku osób z pewnymi aspiracjami, dba o ich wygląd zgodny z… Czytaj dalej »