Patronat Fundacji nad X jubileuszową edycją Konferencji Rada Nadzorcza

22-23 kwietnia 2021 r. – w formule online – odbędzie się 10. jubileuszowa edycja Konferencji Rada Nadzorcza. Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies objęła patronat nad X jubileuszową edycją Konferencji Rada Nadzorcza. Konferencja Rada Nadzorcza to pierwszoplanowe wydarzenie w Polsce poświęcone praktycznym aspektom sprawowania kontroli, nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych. Corporate Governance – czyli… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Angelina Rajda-Tasior

PROFIL BHP Angelina Rajda-Tasior   +48 784 973 910           Czym zajmuje się Firma? Dla Przedsiębiorstw: » Odczarowuje mity na temat szkoleń bhp oraz inspiruje do zmian, do bezpiecznych warunków pracy. » Prowadzi szkolenia, webinary, porady, spotkania „na żywo” a także przygotowuje nietuzinkowe projekty dla klientów dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia. Teraz w… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Ania Smolec

AS Event, Tastings & Wine Travels   +48 782 782 214           Czym zajmuje się p. Ania? Jest dziennikarką specjalizującą się w temacie wina. Od ponad piętnastu lat publikuje teksty o winie w Polsce i na świecie. Co roku jest jednym z nielicznych sędziów pochodzącym z Polski w konkursach enologiczych i… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Magdalena Skorupka-Kaczmarek

KomunikujMY   +48 606 510 855           Po co jest KomunikujMY? Pomagamy i doradzamy, jak skutecznie się komunikować – z mediami, klientami oraz wewnątrz własnej firmy/instytucji. Udowadniamy, że szczerość i rzetelność w pracy rzecznika czy PR-owca może się opłacać. Współpracujemy z klientami z obszarów budownictwa, infrastruktury, ale i z samorządami miejskimi… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Małgorzata Telega

MT Innowacje oraz marka Kobiece Biznesy   +48 601 203 819         Czym zajmuje się Firma? W  ramach swojej marki Kobiece Biznesy wspiera kobiety przedsiębiorcze w prowadzeniu i rozwoju firmy dzieląc się praktyczną wiedzą marketingową i inspiracjami biznesowymi. Ułatwia prowadzenie firmy, pomaga uporządkować jej działalność, znaleźć źródła problemów i określić sposoby ich… Czytaj dalej »

#PrawaKobiet

Celem naszej Fundacji jest wsparcie rozwoju osobistego i promocja Kobiet przedsiębiorczych, które są wykształcone, znają swoją wartość, mają jasno określone cele, są w pełni profesjonalne i świadome swoich kompetencji i dlatego stale pragną się rozwijać. Mając na uwadze cele statutowe naszej Fundacji oraz jej dotychczasową działalność, ważne jest dla nas, by wspierać Kobiety w działaniu… Czytaj dalej »

Daria Domaradzka-Guzik w gronie 100 Wpływowych Kobiet – Plebiscyt Dziennika Zachodniego

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że Decyzją Kolegium Redakcyjnego „Dziennika Zachodniego” – Pani Daria Domaradzka-Guzik Prezes Zarządu naszej Fundacji, znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych Kobiet województwa śląskiego. Tym samym, została nominowana do Plebiscytu o Tytuł Wpływowej Kobiety Województwa Śląskiego. Listę stu Wpływowych Kobiet Województwa Śląskiego ułożyło Kolegium Redakcyjne „Dziennika Zachodniego”. Są wśród nich panie,… Czytaj dalej »

Współpraca Fundacji Class Ladies z Polską Hokej Ligą

Mając na uwadze, że jednym z celów statutowych Fundacji Class Ladies jest upowszechnianie i promowanie wśród aktywnych zawodowo kobiet zdrowego i sportowego trybu życia, z przyjemnością informujemy, że Fundacja rozpoczęła współdziałanie w ramach inicjatyw podejmowanych przez Polską Hokej Ligę, takich jak organizacja mistrzostw i innych wydarzeń sportowych, w tym z udziałem polskich hokeistek. Trzymamy kciuki… Czytaj dalej »

#Kobietawkoronie – Magdalena Szewczuk

Czerwona Szpilka – Magdalena Szewczuk   +48 512 129 930           Czym jest Czerwona Szpilka? Czerwona Szpilka to niepowtarzalna społeczność, w której przedsiębiorcze i ambitne kobiety mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym. Pomaga właścicielkom firm, menadżerkom oraz niezależnym freelancerkom w budowaniu trwałych relacji biznesowych, promowaniu swojej działalności i podnoszeniu… Czytaj dalej »