Brązowy Krzyż Zasługi dla naszej Class Lady!

. . Miło nam poinformować, iż nasza Class Lady, Inga Piasecka, na wniosek Ministra Infrastruktury za zasługi w działalności społecznej, została odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi. Uroczystość wręczenia jednego z najwyższych państwowych odznaczeń dla osób cywilnych, odbyła się w Operze Krakowskiej na Gali obchodów Dnia Łącznościowca w dniu 18.10.2018 roku. . . Inga Piasecka współdziała z Fundacją Class Ladies… Czytaj dalej »

Fundacja Class Ladies Partnerem IV Kongresu Praktyków Biznesu

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies została partnerem IV edycji Kongresu Praktyków Biznesu, który jest jest oficjalnym wydarzeniem poprzedzającym i wprowadzającym do Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. To wydarzenie dedykowane przedsiębiorcom, pracownikom firm, przedstawicielom jednostek samorządowych oraz studentom i uczniom ostatnich klas szkół średnich. Uczestnicy Kongresu mają okazję zdobycia praktycznej wiedzy z różnych dziedzin od najlepszych ekspertów.… Czytaj dalej »

VIII Konferencja Rada Nadzorcza – Patronat Class Ladies

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies objęła patronat nad VIII edycją Konferencji Rada Nadzorcza. Konferencja Rada Nadzorcza, odbędzie się 4 października 2018 roku (czwartek) w Dąbrowie Górniczej. Tradycyjnie Konferencja w całości poświęcona będzie praktycznym aspektom sprawowania kontroli, nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych. „Zaproszone osoby – co zresztą jest domeną Konferencji – gwarantują najwyższy poziom kompetencji. Wchodzimy w… Czytaj dalej »

Class Ladies partnerem Projektu Goldenmark „Album La Cappella Sistina – Kaplica Sykstyńska”

  Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies została Partnerem Projektu Grupy Goldenmark pod nazwą „Album La Cappella Sistina – Kaplica Sykstyńska”.  „Muzeum Watykańskie i uznany włoski wydawca dzieł sztuki Scripta Maneant połączyli siły, aby stworzyć nadzwyczajny trzytomowy zapis fotograficzny Kaplicy Sykstyńskiej. Dzięki trójwymiarowej rekonstrukcji całej przestrzeni i zastosowaniu najnowocześniejszego oprogramowania, Kapilca Sykstyńska została odtworzona… Czytaj dalej »

Projekt „Metamorfoza Kariery” jest już dostępny!

  Projekt „Metamorfoza Kariery” już dostępny! Z radością informujemy, że autorski Projekt Fundacji „Class Ladies” pod nazwą „Metamorfoza Kariery” jest już dostępny! Projekt ten jest dedykowany dla wszystkich tych Pań, które chcą się rozwijać, poznać swoje mocne i słabsze strony, swój potencjał zamienić w wyzwanie i z pomocą Naszych Ekspertek z Loży Ekspertów – wdrożyć w… Czytaj dalej »

Projekt #KlasycznieUbrani vol.4

„Jako audytor.. zawsze wzrokiem skontroluję też ubiór…” … takie właśnie słowa padły podczas kolejnego wywiadu z naszym Gościem. W ramach kontynuacji Projektu #KlasycznieUbrani (więcej o projekcie tutaj https://www.classladies.org/projekt-klasycznieubrani/ ) realizowanego przy współpracy z  Atelier modowym  Handelsman&Royce, już dzisiaj prezentujemy kolejną odsłonę. Tym razem, do wywiadu zaprosiliśmy Panią Barbarę Ciemała – managera, audytora, kontrolera i ewaluatora a także założycielkę firmy audytorskiej Audit4You której misją jest pomaganie… Czytaj dalej »

Projekt #KlasycznieUbrani vol.3

„Wreszcie nie będę rozmawiał o prawie… „ … tak właśnie rozpoczął się wywiad z naszym Gościem. W ramach kontynuacji Projektu #KlasycznieUbrani (więcej o projekcie tutaj https://www.classladies.org/projekt-klasycznieubrani/ ) realizowanego przy współpracy z  Atelier modowym  Handelsman&Royce, już dzisiaj prezentujemy kolejną odsłonę. Tym razem, do wywiadu zaprosiliśmy Pana Prof. N. Dr. Hab. Dariusza Szostek  – Partnera Zarządzającego Kancelarii „Szostek_Bar i Partnerzy”, który specjalizuje się w prawie… Czytaj dalej »

Projekt #KlasycznieUbrani vol.2

.. W ramach kontynuacji Projektu #KlasycznieUbrani (więcej o projekcie tutaj https://www.classladies.org/projekt-klasycznieubrani/ ) realizowanego przy współpracy z  Atelier modowym  Handelsman&Royce, już dzisiaj prezentujemy kolejną odsłonę. Tym razem, do wywiadu zaprosiliśmy Panią Agatę Hagno – Założycielkę, Udziałowca i Prezes Zarządu DPM Sp. z o.o.  Do wywiadów zapraszani są goście, którzy piastują wysokie stanowiska managerskie, właściciele firm, osoby opiniotwórcze – eksperci… Czytaj dalej »

Projekt #KlasycznieUbrani

… Fundacja Class Ladies rozpoczęła współpracę w ramach projektu partnerskiego #KlasycznieUbrani z Atelier modowym  Handelsman&Royce, dla których bliskie są wartości Fundacji, rozumiane jako klasa w działaniu, szacunek, elegancja i dobre maniery. Szczegóły projektu wkrótce, a już teraz zapraszamy do obejrzenia relacji z cyklu spotkań prowadzonych pod nazwą „Rozmowy na Bordowej Kanapie”. Inspiratorem projektu jest firma… Czytaj dalej »