Projekt „Metamorfoza Kariery” jest już dostępny!

  Projekt „Metamorfoza Kariery” już dostępny! Z radością informujemy, że autorski Projekt Fundacji „Class Ladies” pod nazwą „Metamorfoza Kariery” jest już dostępny! Projekt ten jest dedykowany dla wszystkich tych Pań, które chcą się rozwijać, poznać swoje mocne i słabsze strony, swój potencjał zamienić w wyzwanie i z pomocą Naszych Ekspertek z Loży Ekspertów – wdrożyć w… Czytaj dalej »

Projekt #KlasycznieUbrani vol.4

„Jako audytor.. zawsze wzrokiem skontroluję też ubiór…” … takie właśnie słowa padły podczas kolejnego wywiadu z naszym Gościem. W ramach kontynuacji Projektu #KlasycznieUbrani (więcej o projekcie tutaj https://www.classladies.org/projekt-klasycznieubrani/ ) realizowanego przy współpracy z  Atelier modowym  Handelsman&Royce, już dzisiaj prezentujemy kolejną odsłonę. Tym razem, do wywiadu zaprosiliśmy Panią Barbarę Ciemała – managera, audytora, kontrolera i ewaluatora a także założycielkę firmy audytorskiej Audit4You której misją jest pomaganie… Czytaj dalej »

Projekt #KlasycznieUbrani vol.3

„Wreszcie nie będę rozmawiał o prawie… „ … tak właśnie rozpoczął się wywiad z naszym Gościem. W ramach kontynuacji Projektu #KlasycznieUbrani (więcej o projekcie tutaj https://www.classladies.org/projekt-klasycznieubrani/ ) realizowanego przy współpracy z  Atelier modowym  Handelsman&Royce, już dzisiaj prezentujemy kolejną odsłonę. Tym razem, do wywiadu zaprosiliśmy Pana Prof. N. Dr. Hab. Dariusza Szostek  – Partnera Zarządzającego Kancelarii „Szostek_Bar i Partnerzy”, który specjalizuje się w prawie… Czytaj dalej »

Projekt #KlasycznieUbrani vol.2

.. W ramach kontynuacji Projektu #KlasycznieUbrani (więcej o projekcie tutaj https://www.classladies.org/projekt-klasycznieubrani/ ) realizowanego przy współpracy z  Atelier modowym  Handelsman&Royce, już dzisiaj prezentujemy kolejną odsłonę. Tym razem, do wywiadu zaprosiliśmy Panią Agatę Hagno – Założycielkę, Udziałowca i Prezes Zarządu DPM Sp. z o.o.  Do wywiadów zapraszani są goście, którzy piastują wysokie stanowiska managerskie, właściciele firm, osoby opiniotwórcze – eksperci… Czytaj dalej »

Projekt #KlasycznieUbrani

… Fundacja Class Ladies rozpoczęła współpracę w ramach projektu partnerskiego #KlasycznieUbrani z Atelier modowym  Handelsman&Royce, dla których bliskie są wartości Fundacji, rozumiane jako klasa w działaniu, szacunek, elegancja i dobre maniery. Szczegóły projektu wkrótce, a już teraz zapraszamy do obejrzenia relacji z cyklu spotkań prowadzonych pod nazwą „Rozmowy na Bordowej Kanapie”. Inspiratorem projektu jest firma… Czytaj dalej »

Kongres Kobieta EKO

Kongres „Kobieta Eko” Data:  8 grudnia 2017 – rozpoczęcie o godzinie 10,00  Miejsce: Kompleks Zamkowy Tarnowice Stare – Tarnowskie Góry ul. Pyskowicka 39 Agenda Kongresu obejmuje cztery, następujące bloki tematyczne, w ramach których wystąpi 8 Prelegentów i 5 Panelistów: 09:30 – 10:00 Rejestracja i przywitanie poranną kawą 10:00 – 10:20 Uroczyste otwarcie Kongresu 10:20 – 12:10 Blok 1: Kobieta AGILE i jej wartości przerwa kawowa… Czytaj dalej »

Patronat Class Ladies nad VII Konferencją „Rada Nadzorcza”

  W dniu 08 listopada 2017, w Hotelu Holiday Inn, w Dąbrowie Górniczej, odbędzie się VII już edycja Konferencji „Rada Nadzorcza. To największe wydarzenie Corporate Governance w Polsce, stąd Fundacja Class Ladies objęła patronat nad tym wydarzeniem. Wśród Gości VII Konferencji Rada Nadzorcza będą: Wiesław Rozłucki – jeden z założycieli i wieloletni prezes Giełdy Papierów… Czytaj dalej »

Class Ladies wspierają Kampanię wzmocnienia Liderek na Bliskim Wschodzie

Ważna jest dla nas solidarność kobiet, wartości oraz idea Biznesu Odpowiedzialnego Społecznie, dlatego wspieramy Kampanię Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet rzecz wzmocnienia liderek na Bliskim Wschodzie. Pani Monika Sobańska ze Stowarzyszenia Aktywne Kobiety przez ostatni rok pracowała z liderkami w ogarniętym wojną Afganistanie, by mogły skuteczniej bronic praw kobiet w tym kraju, który jest absolutnym piekłem dla… Czytaj dalej »

Class Ladies oficjalnym Partnerem Konferencji „Holilider – Integralny Lider Organizacji Przyszłości”

Konferencja  „Holilider –  Integralny Lider Organizacji Przyszłości”, 18, 27 i 28.09.2017 Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies została oficjalnym Partnerem tego wydarzenia! We wrześniu, na 3 uczelniach w Polsce odbędą się konferencje inaugurujące nowatorski projekt „Holilider – Integralny Lider Organizacji Przyszłości”. Konferencje będą miały miejsce: 18 września w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej,… Czytaj dalej »

Patronat merytoryczny Class Ladies nad Kongresem Praktyków Nauki i Biznesu

Z wielką przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies objęła swym Patronatem Merytorycznym wydarzenie organizowane przez Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu, Kongres Praktyków Nauki i Biznesu. Trzydziestu dwóch prelegentów, dwadzieścia wykładów, dziesięć praktycznych warsztatów oraz trzy panele dyskusyjne. W dniach 27-29 września w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu odbędzie się III edycja Kongresu Praktyków Nauki i… Czytaj dalej »