Kongres Kobieta EKO

Kongres „Kobieta Eko” Data:  8 grudnia 2017 – rozpoczęcie o godzinie 10,00  Miejsce: Kompleks Zamkowy Tarnowice Stare – Tarnowskie Góry ul. Pyskowicka 39 Agenda Kongresu obejmuje cztery, następujące bloki tematyczne, w ramach których wystąpi 8 Prelegentów i 5 Panelistów: 09:30 – 10:00 Rejestracja i przywitanie poranną kawą 10:00 – 10:20 Uroczyste otwarcie Kongresu 10:20 – 12:10 Blok 1: Kobieta AGILE i jej wartości przerwa kawowa… Czytaj dalej »

Patronat Class Ladies nad VII Konferencją „Rada Nadzorcza”

  W dniu 08 listopada 2017, w Hotelu Holiday Inn, w Dąbrowie Górniczej, odbędzie się VII już edycja Konferencji „Rada Nadzorcza. To największe wydarzenie Corporate Governance w Polsce, stąd Fundacja Class Ladies objęła patronat nad tym wydarzeniem. Wśród Gości VII Konferencji Rada Nadzorcza będą: Wiesław Rozłucki – jeden z założycieli i wieloletni prezes Giełdy Papierów… Czytaj dalej »

Class Ladies wspierają Kampanię wzmocnienia Liderek na Bliskim Wschodzie

Ważna jest dla nas solidarność kobiet, wartości oraz idea Biznesu Odpowiedzialnego Społecznie, dlatego wspieramy Kampanię Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet rzecz wzmocnienia liderek na Bliskim Wschodzie. Pani Monika Sobańska ze Stowarzyszenia Aktywne Kobiety przez ostatni rok pracowała z liderkami w ogarniętym wojną Afganistanie, by mogły skuteczniej bronic praw kobiet w tym kraju, który jest absolutnym piekłem dla… Czytaj dalej »

Class Ladies oficjalnym Partnerem Konferencji „Holilider – Integralny Lider Organizacji Przyszłości”

Konferencja  „Holilider –  Integralny Lider Organizacji Przyszłości”, 18, 27 i 28.09.2017 Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies została oficjalnym Partnerem tego wydarzenia! We wrześniu, na 3 uczelniach w Polsce odbędą się konferencje inaugurujące nowatorski projekt „Holilider – Integralny Lider Organizacji Przyszłości”. Konferencje będą miały miejsce: 18 września w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej,… Czytaj dalej »

Patronat merytoryczny Class Ladies nad Kongresem Praktyków Nauki i Biznesu

Z wielką przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies objęła swym Patronatem Merytorycznym wydarzenie organizowane przez Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu, Kongres Praktyków Nauki i Biznesu. Trzydziestu dwóch prelegentów, dwadzieścia wykładów, dziesięć praktycznych warsztatów oraz trzy panele dyskusyjne. W dniach 27-29 września w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu odbędzie się III edycja Kongresu Praktyków Nauki i… Czytaj dalej »

Rozmowy z klasą przy lunchu – lipiec 2017

W dniu 27 lipca 2017 odbyło się kolejne spotkanie z serii „Rozmowy z klasą przy lunchu”, które Fundacja Class Ladies współorganizuje wraz z Urzędem Miasta Katowice, reprezentowanym przez Panią Barbarę Miś – Kierownika Referatu Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Aleksandrę Monsiol-Szatkowską z Wydziału Obsługi Inwestorów. Partnerem wydarzenia było PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, które było reprezentowane przez Pana Wilhelma Mikołajczyka – Dyrektora Zarządzającego… Czytaj dalej »

Jak oswoić ryzyko rynkowe – warsztat praktyczny

W dniu 10 lipca, w Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach, Fundacja Class Ladies zorganizowała warsztat praktyczny w ramach Projektu „Centrum Kompetencji z klasą”. Temat warsztatu to :„Jak oswoić ryzyko rynkowe” a poprowadziła go Pani Aleksandra Trześniowska, na co dzień związana z obszarem bankowości skarbowej a w Fundacji Class Ladies – Przewodnicząca Rady Programowej. Duża dawka… Czytaj dalej »

Ja na rynku pracy – warsztat praktyczny

W dniu 12 czerwca, w Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach, Fundacja Class Ladies zorganizowała pierwszy warsztat w ramach Projektu „Centrum Kompetencji z klasą”. Temat warsztatu to „Ja na rynku pracy” a poprowadziła go Pani Agata Hagno – członek Rady Programowej Fundacji i jednocześnie Prezes Zarządu firmy DPM Sp. z o.o. Spora dawka wiedzy merytorycznej, duża… Czytaj dalej »

Centrum Kompetencji z klasą

Z przyjemnością informujemy, że w Class Ladies ruszył Projekt pod nazwą „Centrum Kompetencji z klasą”, w ramach którego będą organizowane cykliczne bezpłatne warsztaty dedykowane dla Pań aspirujących do bycia Class Ladies. To warsztaty poświęcone takiej tematyce jak rynek pracy, marketing on line, zarządzanie, budowanie startup’u, rynek walutowy, dotacje, komunikacja interpersonalna, mowa ciała, CSR i dynamika… Czytaj dalej »

Rekrutacja do Projektu „Porady z klasą”

Porady z klasą Uprzejmie informujemy, że właśnie ruszyła rekrutacja do Projektu „Porady z klasą”. To Projekt, którego celem jest wybór artykułów o charakterze informacyjnym, dedykowanym społeczności Class Ladies. To też okazja do możliwości skorzystania z promocji swojego wizerunku, jaką daje Fundacja Class Ladies, zarówno za pośrednictwem strony internetowej jak i social media Fundacji. … Artykuły… Czytaj dalej »