IX Konferencja Rada Nadzorcza – Patronat Fundacji Class Ladies

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies objęła Patronatem IX edycję Konferencji Rada Nadzorcza. To konferencja niemal w całości poświęcona profesjonalizacji nadzoru właścicielskiego i rad nadzorczych. Zgodnie z tradycją pięciu poprzednich edycji, także i teraz zostanie wręczone wyróżnienie „Człowiek Corporate Governance” dla osoby, która wnosi istotny wkład w budowanie ładu korporacyjnego w Polsce. Konferencja odbędzie się 07 listopada… Czytaj dalej »

Patronat honorowy – Seminarium „Finanse dla niefinansistów”

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies objęła honorowy Patronat nad wydarzeniem seminaryjnym pt. „Finanse dla niefinansistów” – organizowanym przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Seminarium odbędzie się 22 października 2019 r. w godz. 10:00 – 15:00 na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Celem seminarium jest podniesienie świadomości osób fizycznych i firm odnośnie… Czytaj dalej »

„Warsztaty z klasą” – harmonogram warsztatów

Z przyjemnością publikujemy Harmonogram najbliższych spotkań z Mentorkami Fundacji Class Ladies – w ramach Projektu „Warsztaty z klasą” organizowanego przy współudziale Urzędu Miasta w Chorzowie oraz Lokalu kulturalnego #Wolka. Warsztaty odbywają się w każdą drugą środę miesiąca. Wstęp jest wolny, jednak obowiązuje rejestracja. Już teraz zapraszamy!   Tematy i terminy warsztatów: 09.10.2019 „Kobieta na rynku… Czytaj dalej »

Rusza projekt „Warsztaty z klasą”!

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies we współpracy z Urzędem Miasta Chorzów podjęły decyzję o realizacji Projektu „Warsztaty z klasą”. Projekt przewiduje organizację cyklu bezpłatnych warsztatów, dedykowanych osobom chcącym się rozwijać, w szczególności młodzieży z Chorzowa, młodym przedsiębiorcom i kobietom aspirującym do grona Class Ladies. Podczas spotkania projektowego, w którym udział wzięli z ramienia… Czytaj dalej »

Michalina Batóg – Ambasadorką Class Ladies

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że do grona Ambasadorek Fundacji Class Ladies dołączyła Pani Michalina Batóg. Z wykształcenia magister nauk politycznych. Specjalizuje się w obszarze z zakresu funkcjonowania samorządu terytorialnego. Ma bogate doświadczenie w pracy administracyjnej. Swoją ścieżkę kariery zawodowej w samorządzie rozpoczęła w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach, na stanowisku urzędniczym w Gabinecie Marszałka, gdzie zajmowała… Czytaj dalej »

Barbara Cyganik – Członkiem Rady Programowej Fundacji

Z wielką przyjemnością informujemy, że decyzją Zarządu Fundacji, Pani Barbara Cyganik dołączyła do Rady Programowej Fundacji Class Ladies. Rada Programowa Fundacji  jest ciałem doradczym i opiniotwórczym dla Zarządu. Kreuje, wskazuje i nakreśla kierunki działania Fundacji, w zgodzie z jej celami statutowymi. Wierzymy, że kompetencje Pani Barbary Cyganik w obszarze biznesowym, profesjonalizm w działaniu oraz skuteczność i determinacja… Czytaj dalej »

V Edycja Kongresu Fundacji – 24 maja 2019 „Healthy Lady”

To już V edycja Kongresu! Z przyjemnością informujemy, że 24 maja 2019 roku, w ekskluzywnej lokalizacji województwa śląskiego, odbędzie się kolejny Kongres Fundacji Class Ladies. Tym razem myśl przewodnia to „Healthy Lady” rozumiana jako: Kobieta DBAJĄCA O RELACJE – budująca relacje oparte na zaufaniu, otwarta, szczera, jasno komunikująca się z otoczeniem, Kobieta ETYCZNA – akceptująca i szanująca obowiązujące normy i… Czytaj dalej »

Brygida Chwastek – Managerem Zespołu Ambasadorek

Miło nam poinformować, że Pani Brygida Chwastek została powołana na Managera Zespołu Ambasadorek Fundacji Class Ladies. Jej główne cele będą związane z inicjowaniem, współtworzeniem oraz koordynowaniem zadań związanych z budowaniem relacji pośród osób zainteresowanych współdziałaniem z Fundacją Class Ladies w zaszczytnej roli Ambasadorki Fundacji. Pani Brygida Chwastek dołączyła do Grona Ambasadorek w 2017 roku, wykazując się dużą… Czytaj dalej »

Inga Piasecka – Wiceprezesem Zarządu Fundacji

Z przyjemnością informujemy, że Pani Inga Piasecka została powołana do Zarządu Fundacji Class Ladies na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Nowa Wiceprezes odpowiadać będzie za realizację zadań statutowych Fundacji w zakresie budowania i rozwoju relacji biznesowych, rozwijanie współpracy z Partnerami a także będzie metodycznie wspierać w działaniach projektowych Fundacji. Pani Inga Piasecka wspiera działania Fundacji niemal od początku jej… Czytaj dalej »

Konferencja „Technologia jest kobietą!”

Uprzejmie informujemy, że w dniu 08 marca 2019 w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej odbyła się Konferencja pod nazwą: „Technologia jest Kobietą! Przedsiębiorczość kobiet w dobie rewolucji cyfrowej”, która została objęta Patronatem Fundacji Class Ladies. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęła Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. oraz Śląskie Centrum Kompetencji Przemysłu 4.0. Patronat medialny… Czytaj dalej »