Konkurs Młoda Polka – Patronat Fundacji

. . Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Fundacja Class Ladies objęła swoim Patronatem Konkurs MŁODA POLKA. Organizatorem Konkursu jest Fundacja im. Królowej Marii Kazimiery. KONKURS jest dedykowany młodym kobietom w wieku 19-29 lat. Młode kobiety zgłaszają się do niego samodzielnie lub są nominowane przez innych. Grupa docelowa to dziewczęta posiadające polskie obywatelstwo, wiek w przedziale… Czytaj dalej »

2. edycja wydarzenia „Wspieramy Mamy: Praca – Biznes – Rodzina”

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału w 2. edycji wydarzenia pn. „Wspieramy Mamy: Praca-Biznes-Rodzina”, które odbędzie się w dniu 23.05.2023r. w godz. 9.30-14.00 w Willi Goldsteinów przy Pl. Wolności 12a w Katowicach. Wydarzenie organizowane jest przez Miejski Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.Ink oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie, a jedną z prelegentek wydarzenia jest Pani Justyna… Czytaj dalej »

Class Ladies Partnerem III edycji Konferencji PTE

Już wkrótce kolejna edycja Konferencji organizowanej przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies kolejny raz została Partnerem Konferencji „Sukcesja w biznesie – edycja III”. Konferencja odbędzie się w dniu 23 marca 2023 r. w Akademii Górnośląskiej im. W. Korfantego w Katowicach. Wśród Moderatorów i Prelegentów Konferencji będzie Pani Barbara Cyganik –… Czytaj dalej »

8 marca – Dzień Kobiet

„Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów” (Pierre de Brantome)   Drogie Ladies ❤️ w dniu naszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności oraz realizacji najskrytszych marzeń. Niech radość i uśmiech towarzyszy nam każdego dnia, a uczucie przyjaźni i miłości daje nam poczucie spełnienia i satysfakcji zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Fundacja… Czytaj dalej »

Międzynarodowa współpraca z InSilesia dedykowana MŚP

Biorąc pod uwagę, że jednym z celów statutowych Fundacji Class Ladies jest wspieranie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości, z przyjemnością zachęcamy Kobiety przedsiębiorcze prowadzące działalność gospodarczą z sektora MŚP województwa śląskiego, do aktywnego udziału w projektach realizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz Fundusz Górnośląski S.A. Celem nadrzędnym projektów jest promocja gospodarcza… Czytaj dalej »

Class Ladies Partnerem kolejnej Konferencji PTE!

To już kolejna edycja Konferencji organizowanej przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies kolejny raz została Partnerem Konferencji „Sukcesja w biznesie”. Konferencja odbędzie się w dniu 22 września 2022 w Miejskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Katowicach. Wśród Moderatorów i Prelegentów Konferencji będzie Pani Barbara Cyganik – Członek Rady Programowej Fundacji Class Ladies,… Czytaj dalej »

Class Ladies Partnerem Konferencji „Sukcesja w biznesie”

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies została Partnerem Konferencji „Sukcesja w biznesie” organizowanej przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Katowicach. Konferencja odbędzie się w dniu 17 maja 2022 w Hotelu Vienna House Easy Katowice przy ul. Sokolskiej 24 w Katowicach. Wśród Moderatorów i Prelegentów Konferencji będzie Pani Barbara Cyganik – Członek Rady Programowej Fundacji… Czytaj dalej »

Tworzymy bank wyjątkowych działań dla Matek z dziećmi z Ukrainy

Razem możemy więcej! Fundacja Giesche i Bajka Pana Kleksa stworzyły w Fabryce Porcelany w Katowicach punkt pomocy uchodźcom z Ukrainy i zapewniły 30 miejsc noclegowych dla rodzin z dziećmi. Idąc parę kroków dalej, już dzisiaj w Fundacji Class Ladies myślimy o możliwym banku konkretnych pomysłów i działań, które zapewnią realne wsparcie dla Rodzin już zaaklimatyzowanych.… Czytaj dalej »

Rozmowy z klasą przy lunchu – Listopad 2021 Pałac Schoena

. Miło nam poinformować, że 17 Listopada 2021 miało miejsce kolejne spotkanie, w ramach Projektu „Rozmowy z klasą przy lunchu” pod Patronatem Senatorki RP – Pani Joanny Sekuły. Podczas spotkania miałyśmy okazję podzielić się swoimi doświadczeniami – czasem nawet bardzo osobistymi, także tymi, które wzmocniły nas jako osoby przedsiębiorcze i zadaniowe. Rozważałyśmy nad siłą kompetencji… Czytaj dalej »