Kongres „Ewolucja”

ball

Filmy:

https://www.magisto.com/video/K1JGO1UKFCgyRh1iCzE
https://www.magisto.com/video/bF4aI0ALSy8gTkJnCzE

Galeria: zobacz

Termin: 28 maja 2015

Miejsce: Hotel Marriott Warszawa

Agenda: pobierz

Memo kongresowe: pobierz

Prelegenci:

dr JOANNA MUCHA

Posłanka na Sejm VII kadencji. Jest członkiem Komisji Finansów Publicznych oraz Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii. W okresie XI.2011 – XI.2013 roku pełniła funkcję Ministra Sportu i Turystyki. W 2001 r. ukończyła Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim, w 2006 r. również na Uniwersytecie Warszawskim ukończyła studia podyplomowe z ekonomiki zdrowia, a w 2007 r. obroniła doktorat na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim z zakresu problematyki ekonomii opieki zdrowotnej.

http://joannamucha.pl/

dr GABRIELA BAR

Doktor nauk prawnych, radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego; wieloletni współpracownik Centrum Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Partner zarządzający w kancelarii prawnej Szostek_Bar i Partnerzy. Specjalizuje się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa nowych technologii (środki komunikacji elektronicznej, handel elektroniczny), prawie własności intelektualnej oraz prawie handlowym.

http://www.szostek-bar.pl/

MARCIN FILIPOWSKI

Założyciel i właściciel firmy szkoleniowej ForMatrix. – Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży i kilkuletnie doświadczenie menedżerskie. Pracował jako coach w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Specjalizuje się w podnoszeniu efektywności sprzedaży poprzez rozwijanie kompetencji managerów (projekty coachingowe) oraz szkolenia z metod osiągania celów, asertywności i zaawansowanych technik wywierania wpływu.

http://www.formatrix.pl/

JUSTYNA LIBER

Właściciel firmy szkoleniowej Openness, trener rozwoju osobistego, coach rozwoju biznesowego, Doradca Finansowy EFG. Uzyskała tytuł mgr inż. na Politechnice Wrocławskiej, równolegle studiując na Akademii Ekonomicznej a także ukończyła MBA na Uniwersytecie Teeside w Wielkiej Brytanii. Następnie na Europejskiej Akademii Planowania Finansów w Warszawie uzyskała tytuł EFG (European Financial Guide). Justyna to także akredytowany Performance Consultant Talent Dynamics, nauczyciel Vedic Art. Justyna Liber jest praktykiem biznesu z 16 – letnim doświadczeniem pracy w polskich firmach oraz międzynarodowych korporacjach.

http://www.openness.pl/

MONIKA WARDYN

Partner międzynarodowej grupy doradczej Expense Reduction Analysts. Odpowiedzialna za zarządzanie projektami optymalizacji kosztów w kilkunastu obszarach. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ekspert w zakresie projektów związanych z finansami i bankowością. Doświadczenia zdobywała w bankowości, pracując na stanowisku Dyrektora ds. bankowości korporacyjnej dla dużych przedsiębiorstw. Skutecznie pomaga swoim Klientom w zarządzaniu i obniżaniu kosztów działalności oraz wspiera we wdrażaniu rozwiązań optymalizacyjnych.

http://expensereduction.eu/

AGATA HAGNO

Założycielka, udziałowiec i prezes zarządu spółki DPM Sp. z o.o. Magister Ekonomii, absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Akademii Górniczo – Hutniczej, absolwentka MBA Franklin University Wrocław wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Aktywny członek Inicjatywy Firm Rodzinnych w Polsce. Od 21 lat związana z zagadnieniami dotyczącymi rynku pracy koordynując i czynnie prowadząc projekty rekrutacji i selekcji personelu. Specjalizuje się w stanowiskach menedżerskich.

http://dpm.com.pl/

dr ZUZANNA GÓRSKA

Psycholog, grafolog, konsultant i wykładowca akademicki. Absolwentka Instytutu psychologii UKSW w Warszawie, Podyplomowych Studiów Ekspertyzy Dokumentów na Uniwersytecie Wrocławskim. Obroniła doktorat: „Analiza pisma ręcznego jako metoda diagnozowania osobowości. Podejście psychometryczne”. Przeprowadziła największe na świecie badania z zakresu psychologicznej analizy pisma ręcznego, dzięki którym stworzyła autorską metodę badania pisma – GCP Method.

http://www.analiza-pisma.pl/

JUSTYNA BARAŃSKA

PRadca prawny. Prowadzi swoją kancelarię prawną. Zawodowo specjalizuje się w prawie bankowym, prawie spółdzielczym i postępowaniach sądowych. Jest specjalistą w prawie cywilnym, prawie zamówień publicznych oraz prawie budowlanym, w tym w szczególności w umowach opartych na Warunkach Kontraktowych FIDIC. W ramach prowadzonej przez siebie kancelarii zajmuje się doradztwem prawnym związanym z realizacją inwestycji infrastrukturalnych, jak również kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców, w tymw zakresie sporów sądowych.

ALEKSANDRA FRĄTCZAK

Osobista Stylistka. Personal Shopper. Szkoleniowiec. Autorka książki Ubierz się w kolor. Tajniki analizy kolorystycznej. Prowadzi bloga o stylizacji kobiet i mężczyzn na www.aleksandrafratczak.pl Z wykształcenia psycholog biznesu i coach. Ukończyła szkolenia z makijażu w The London School of Beauty and Make-up, analizy kolorystycznej i stylizacji uczyła się od najlepszych specjalistów w kraju. Z pasji do ubrań i ludzi została Osobistą Stylistką. Wie, że wygląd wpływa na samopoczucie i na to, jak jesteśmy odbierani przez otoczenie. Jej misją jest, aby ludzie czuli się świetnie z tym, jak wyglądają. Zawsze.

http://aleksandrafratczak.pl/

Partnerzy medialni:

Partnerzy Kongresu:

Partnerzy Projektu Metamorfoza Kariery:

Partner Poligraficzny: