dr Martyna Dudzicz

img_0114_ppCzłonkini Rady Programowej Fundacji Class Ladies

Fundacji Class Ladies

Aktywnie wspiera Fundację w jej działaniach na rzecz współpracy i rozwoju.

Jej główne zadania to bieżące wsparcie Zarządu Fundacji w zakresie koordynacji zadań rozwojowych i popularyzowania Fundacji Class Ladies. Stanowi wsparcie dla naszych Class Ladies w obszarze potencjalnego kojarzenia i zrównoważonego rozwoju biznesu.

Doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce.

Zawodowo przez ponad kilkanaście lat związana z Uniwersytetem Śląskim, Wydziałem Nauk Społecznych, gdzie początkowo w Instytucie Nauk Politycznych i Dziennikarstwa była opiekunem praktyk zawodowych studentów, opiekunem studenckiego Koła Naukowego Integracji Europejskiej i adiunktem prowadzącym zajęcia dydaktyczne ze studentami. Niezalenie, współpracowała z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu, gdzie prowadząc zajęcia dydaktyczne oraz seminaria dyplomowe, została wyróżniona tytułem Najlepszego Wykładowcy roku. Dodatkowo współdziałała z Wyższą Szkołą Ekonomii i Administracji w Bytomiu oraz Wyższą Szkołą Humanitas w Sosnowcu.

Ekspertka w zakresie Corporate Social Responsibility (CSR) koncepcji, według której przedsiębiorstwa na etapie budowania strategii dobrowolnie uwzględniają interesy społeczne i ochronę środowiska, a także relacje z różnymi grupami interesariuszy.

Doradza, edukuje, szkoli i wspiera w zakresie CSR. Jest bardzo relacyjna, zadaniowa i wysoce komunikatywna.

Prywatnie szczęśliwa żona a także mama dorastającego Wiktora. Jej pasją są podróże, dobra kuchnia, pyszna kawa
i sport. Wierzy w ludzi i optymistycznie podchodzi do świata, hołduje zasadzie, że wszystko jest po coś i nie ma
w życiu przypadków.