Jak dołączyć do Projektu”Kobieta w koronie”

Projekt Fundacji Class Ladies pod nazwą „Kobieta w koronie”

… to projekt na miarę szczególnych czasów, w jakich przyszło nam się dziś znaleźć. Rozprzestrzenianie się koronawirusa COVID-19 istotnie wpłynęło na nasze zdrowie i życie a także na działalność biznesową – po każdej ze stron: zarówno jako pracodawców stojących w obliczu decyzji o zwalnianiu pracowników, jak i pracowników, którym takie zwolnienie może zagrażać.

#KobietawKoronie

Projekt „Kobieta w koronie” powstał z potrzeby serca, w zgodzie z działalnością statutową Fundacji i dedykowany jest wszystkim Kobietom przedsiębiorczym, które za pośrednictwem mediów społecznościowych i innych narzędzi komunikacyjnych Fundacji Class Ladies, chciałyby zaprezentować swoją działalność, dotrzeć do jak największej grupy odbiorców, a przez to zwiększyć szansę na zdobycie nowych klientów – minimalizując negatywny wpływ koronawirusa na prowadzone przez nie działalności.

Dla kogo jest ten projekt: dla wszystkich kobiet przedsiębiorczych
Cel projektu: pomoc kobietom przedsiębiorczym w zakresie zwiększenia szans promocji celem dotarcia do potencjalnych klientów
Jak dołączyć: wystarczy wypełnić formularz w wersji word lub pdf, które dostępne są tutaj  – Formularz word lub Formularz pdf, dołączyć swoje zdjęcie profilowe i przesłać komplet na adres office@classladies.org. Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości Zgłoszenie do Projektu „Kobieta w koronie”
Gdzie będzie promocja: w naszych mediach społecznościowych i business classletter, do których już teraz zapraszamy!
dołącz do Business Classletter
polajkuj tu Facebook
obserwuj tu LinkedIn 
obserwuj tu Instagram
obserwuj tu Twitter

 

Projekt ma charakter pro bono

…to znaczy, że jest bezpłatny dla każdej ze stron biorących w niej udział. Fundacja nie pobiera żadnych opłat za uczestnictwo w projekcie. Walutą rozliczeniową niech będzie wzajemne wsparcie i promocja w mediach społecznościowych.

#KobietaWKoronie

Kobiety w koronie, które dołączyły do Projektu, możesz poznać tutaj

https://www.classladies.org/category/kobieta-w-koronie/

1 comments on “Jak dołączyć do Projektu”Kobieta w koronie”

Komentarze zamknięte.