Konferencja WomenInMed – Patronat Fundacji Class Ladies

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Class Ladies objęła swoim patronatem Konferencję WomenInMed – Inspirującą Podróż dla Kobiet Medycyny!

👩‍⚕️ Fundacja Kobiety Medycyny serdecznie zaprasza wszystkie kobiety związane z branżą zdrowia na wyjątkowe wydarzenie – II Edycję Konferencji WomenInMed!

📅 Kiedy? 22 marca 2024 roku

📍 Gdzie? Sala Międzynarodowych Targów Poznańskich

🌺 Cel Konferencji: Tworzenie społeczności kobiet, które wzajemnie się wspierają, dzieląc mądrością, doświadczeniem i wspólnie tworząc projekty.

🎙️ Moduł I – Dobrostan Psychiczny i Fizyczny Kobiet: Dowiedz się, jak dbać o swój sen i motywację w wymagającym środowisku medycznym. Inspirujące prelekcje m.in. od Marty Klepka, Marka Wikiera i Mateusza Majchrzaka.

💬 Moduł II – Moc Komunikacji: Odkryj tajniki skutecznej komunikacji w pracy zespołowej i z pacjentem podczas prelekcji dr Moniki Tomaszewskiej i Zbigniewa Kowalskiego. Nie zabraknie również dyskusji na temat roli liderki w medycynie, dzięki m.in. wystąpieniu Kingi Zacharjasz.

⚖️ Moduł III – Sytuacja Kobiet w Medycynie: Przyjrzyjmy się aspektom prawa w kontekście medycznym oraz rozwoju dziedziny health-tech. Ekspertki i eksperci, w tym Agnieszka Graczyk-Szuster, Prof. Monika Urbaniak oraz Prof. Maciej Banach, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

🌸 Informacje znajdziecie tu: https://kobietymedycyny.org/konferencja/