Magdalena Piasecka – Nowa Ambasador Fundacji Class Ladies

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy sylwetkę nowej Ambasador Fundacji Class Ladies – Pani Magdaleny Piaseckiej, która w Fundacji odpowiada za nadzór i wspieranie komunikacji w ramach mediów społecznościowych – ze szczególnym uwzględnieniem profilu na Instagramie.

Prywatnie, jest mamą 3 dzieci, co powoduje, że Jej zaangażowanie i sprawność w organizacji zadań, w tym łączenie z działalnością zawodową, musi być na najwyższym poziomie. Jest Absolwentką Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, gdzie ukończyła kierunek Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe na kierunkach: Psychologia w Biznesie i Zarządzanie w firmie w Wyższej Szkole Biznesu w Chorzowie, a ostatnio także Psychologię przywództwa w Akademii Biznesu w Dąbrowie Górniczej .

Ponad 18 lat spędziła w sprzedaży odpowiadając za zarządzanie procesem w organizacjach. Współdziałała między innymi z branżą eventową (Red Bull, Johnnie Walker, Kompania Piwowarska), HoReCa, bankową (Citi Bank, Millennium Bank), meblową (Agata Meble), kosmetyczną (Dr Irena Eris, Laboratorium Kosmetyczne Joanna), medyczną oraz edukacyjną.
Jej obecny projekt to Business English Academy czyli profesjonalne szkolenia językowe dla firm i instytucji.

Magdalena jest laureatką licznych konkursów dotyczących skuteczności sprzedaży. Dzięki swojemu maksymalnemu zaangażowaniu i wysokim umiejętnościom udowadnia, że można być Liderem sprzedaży w niemal każdej branży.

Jej pasje to: motoryzacja, snowboard i spinnig (posiada kwalifikacje jako instruktor spinningu i od 12 lat prowadzi zajęcia).

W 2019 roku została Liderką  ruchu społecznego wspierającego kobiety Era Nowych Kobiet (ENK Katowice), gdzie aktywnie i z troską o właściwe relacje, skutecznie buduje mikrospołeczność świadomych, wspierających się kobiet w Katowicach i woj. śląskim. Jest niezwykle empatyczna i potrafi efektywnie budować relacje interpersonalne oparte o otwartą i transparentną komunikację.