Małgorzata Adamowicz-Nosowska

Ambasador Fundacji Class Ladies

W Fundacji odpowiada za koordynację i współdziałanie w ramach mediów społecznościowych – ze szczególnym uwzględnieniem profilu na Twitterze.

Prawniczka. Polka zakochana w Korei Poludniowej. Blogerka w Konstelacja Margot. Twórczyni #KoreaNaJęzyku i #WciągamNosemKsiążki. Pisze o Korei i o książkach. Pokazuje świat oczami introwertyka.

Wspiera firmy oraz indywidualnych odbiorców zarówno w rozwoju osobistym, jak i budowaniu marki osobistej. BookFreak. Promotorka czytelnictwa. Recenzentka.

Jej silną stroną jest komunikacja interpersonalna a także poruszanie się w obszarze nowoczesnych technologii, szeroko pojętego marketingu oraz w obszarze mediów społecznościowych. Zaangażowana w działalność Fundacji Class Ladies, w której odpowiedzialna jest m. in. za koordynację działań Fundacji w mediach społecznościowych.

Prawniczka w Zespole Prawnym Fundacji NeuroNFoundation, która działa na rzecz wspierania dzieci i młodzieży w realizacji projektów społecznych, naukowych i komercyjnych. Celem tej fundacji jest inspirowanie młodzieży oraz stworzenie jej przestrzeni do pracy projektowej. Działała również w obszarze fundraisingu. Aktywna społecznie i politycznie, startowała m. in. w wyborach samorządowych oraz parlamentarnych. Angażuje się w pomoc dla potrzebujących i bezdomnych zwierząt

 

Dane kontaktowe:

e-mail:

malgorzata.adamowicz-nosowska@classladies.org