Mowa ciała w biznesie – warsztat

Rysunek bez nazwy09 września 2016 – Warsztat Class Ladies
– Mowa Ciała w biznesie

Czym jest mowa ciała i czy można skutecznie nią zarządzać?

Czy można zwiększyć swoją świadomość wysyłania komunikatu poprzez gest, mimikę, postawę i zachowania?

Czy można sprawnie wpływać na  podświadomość rozmówcy?

Agenda Warsztatu:

10.00 – 10.30 Networking, wymiana wizytówek, nawiązywanie relacji

Uwaga: Tu już odbędą się pierwsze ćwiczenia praktyczne – najczęściej spotykane błędy – budowanie profesjonalnego pierwszego wrażenia w praktyce – zarządzanie dystansem – powitanie – uścisk dłoni – wręczanie wizytówek – to wszystko w realnym otoczeniu biznesowym! Poćwicz w praktyce na warsztacie – wykreujesz dobre nawyki!

10.30 – 11.30 Autoprezentacja – skuteczne tajniki manipulacji z użyciem mowy ciała

Jak uśmiech oszukuje mózg? Prawo przyczyny i skutku. Praktyczne przykłady. Drobne gesty budujące autorytet i poważanie. Wpływ gestykulowania na poprawę pamięci. Ćwiczenia praktyczne – szybko i sprawnie wyróżnij się! Sprawdź w realnym otoczeniu czy to działa!

11.30 – 11.45 Przerwa kawowa

11.45 – 12.15 Gap czy obserwator – jak czytać innych

Obszar głowy – obszar tułowia – ręce – nogi – na co zwracać uwagę i jak to sprawnie interpretować. Sygnały, gesty i zachowania świadczące o kłamstwie. Sposoby radzenia sobie z kłamstwem u klienta.

12.15 – 13.00 Przełamywanie barier – metody budowania przewagi

Skuteczne techniki przełamywania barier, metody na otwarcie rozmówcy, proste reakcje obronne na techniki manipulacji. Ćwiczenia praktyczne – Case study.

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, a to oznacza Twój aktywny udział i pracę nad sobą, do której zapraszamy.

kup_bilet_online

Bilety dostępne http://mowacialawbiznesie.evenea.pl/ 


 

Warsztat prowadzi Daria Domaradzka-Guzik – Prezes Zarządu Fundacji Class Ladies.

IMG_2703 (1)

Posiada ponad 16 letnie doświadczenie w zarządzaniu strukturami sprzedażowymi, budowaniu zespołów i skutecznym nawiązywaniu relacji biznesowych. Dba o wysoką efektywność działań w zarządzanych jednostkach, także w rozproszonej strukturze.

Dużą wagę przywiązuje do zarządzania jakością, skutecznie szkoli zespoły sprzedażowe. Specjalizuje się w negocjacjach, kreowaniu wizerunku oraz rozwoju obszarów komunikacji niewerbalnej ze szczególnym uwzględnieniem „mowy ciała”. Dzięki naturalnym zdolnościom interpersonalnym tworzy trwałe relacje biznesowe. Na co dzień związana z Fundacją Class Ladies oraz firmą szkoleniową Rivigo.

W 2016 roku została Laureatką Plebiscytu na 50 najbardziej wpływowych Kobiet Śląska – organizowanego przez Dziennik Zachodni. Lubi ludzi, aktywnie uczestniczy w konferencjach, kongresach, seminariach i spotkaniach biznesowych – prelegentka, panelistka sesji biznesowych Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz EEC.

 Więcej o Darii Domaradzkiej-Guzik https://www.classladies.org/daria-domaradzka-guzik/