‘Panta rhei’ – wszystko płynie…

Drogie Business Class Ladies,

‘Panta rhei’ – wszystko płynie, wszystko się zmienia, ewoluuje..

Kongres EWOLUCJA, jaki odbył się 28 maja 2015 w Warszawskim Hotelu Marriott też poświęcony był zmianie, metamorfozie i ewolucji.

Prezes Fundacji – Pani Daria Domaradzka-Guzik, przywitała wszystkie Ladies, jednocześnie prezentując zmieniony wizerunek Fundacji Class Ladies, dedykowanej kobietom nie tylko z obszaru biznesu, ale także polityki, mediów, kultury i sztuki. Wszystkim decyzyjnym, zajmującym eksponowane stanowiska – kobietom z klasą.

Inauguracyjną prelekcję otwarcia Kongresu, dotyczącą wszechobecnej zmiany, wygłosiła Pani Dr Joanna Mucha – posłanka na Sejm RP – była Pani Minister Sportu. Pani Joanna wspomniała o roli przedsiębiorczej kobiety w zmieniającym się otoczeniu oraz o społecznej odpowiedzialności w biznesie. O identyfikacji i rozwoju talentów, a także możliwościach ich wykorzystania mówiła – jak zwykle bardzo energetycznie – Pani Justyna Liber – właścicielka firmy OPENNESS. Pan Marcin Filipowski z ForMatrix rozważał na temat zmiany w kategoriach ewolucji podobnej do rewolucji.
Pani Monika Wardyn – Partner w Expense Reduction Analyst, przedstawiła ewolucyjny pomysł na sposób zarządzania kosztami w biznesie a Pani Dr Gabriela Bar z Kancelarii Prawnej Szostek_Bar i Partnerzy opowiedziała o (r)ewolucyjnych technologiach i zaskakujących kwestiach prawnych.

Na Kongresie zaprezentowano także nowy projekt Fundacji: Metamorfoza Kariery, czyli program poprawy, zmiany, ulepszenia swojej kariery zawodowej – dedykowany wszystkim tym, którzy są zainteresowani poprawą swojego życia zawodowego. By spełnić oczekiwania naszych Class Ladies i w sposób aktywny i profesjonalny wspierać działania w zakresie rozwoju kariery zawodowej, Fundacja zaprosiła do współpracy przy Projekcie Metamorfoza Kariery najlepszych ekspertów, którym powierzono współtworzenie Loży Ekspertów: prawnika, stylistę, grafologa, doradcę personalnego, coacha i profesjonalistę od budowania wizerunku. W Panelu Dyskusyjnym o Metamorfozie Kariery miały okazję dyskutować uczestniczki Loży Ekspertów, tj:
Justyna Barańska – Kancelaria Prawna, Aleksandra Frątczak – AF Style, Dr Zuzanna Górska – Graf i Ty, Agata Hagno – DPM Sp. z o.o. i Justyna Liber – Openness.

Dodatkowo, przedstawiono Pierwszą Uczestniczkę Projektu – Panią Dorotę Grzelińską, która miała okazję podzielić się swoimi emocjami, wrażeniami i doświadczeniami z udziału w Metamorfozie Kariery.

Więcej o warunkach Projektu Metamorfoza jak i o możliwościach uczestnictwa – już wkrótce.

Zarząd Fundacji zatem ma zaszczyt podziękować Wam – Drogie Business Class Ladies, Cudownej Radzie Programowej, Wspaniałym Prelegentom oraz Drogim Partnerom wspierającym inicjatywę za aktywny udział i dobrą energię podczas Kongresu „EWOLUCJA”!

Już wkrótce zaprosimy do galerii kongresowej.
Do zobaczenia!