Relacja z wydarzenia „MASZ TĘ MOC!”

11 marca 2024 r. w Hotelu Arche w Częstochowie odbyła się wyjątkowa konferencja dla Kobiet „MASZ TĘ MOC!”, nad którą Fundacja Class Ladies objęła Patronat. Konferencja dedykowana była Kobietom przedsiębiorczym, opiniotwórczym, działającym i zaangażowanym. Kobietom, które chcą się podzielić swoim doświadczeniem, które chcą się wspierać, umiejętnie promować oraz dodawać sobie skrzydeł.

Wydarzenie zgromadziło mnóstwo inspirujących Kobiet, które miały okazję podzielić się swoimi spostrzeżeniami w temacie roli kobiet w społeczeństwie, ich niezłomności i siły w codziennym działaniu, a także wzajemnym wsparciu pomiędzy kobietami biznesu i samorządu.

Ministra Zdrowia Pani Izabela Leszczyna uświetniła konferencję prelekcją otwarcia, w trakcie której poruszała szalenie ważny, nie tylko dla kobiet, temat zdrowia i profilaktyki zdrowia.

Uczestniczki paneli dyskusyjnych „Kobieta opiniotwórcza” i „Kobieta biznesu”, w rozmownie moderowanej przez naszą Prezeskę Panią Darię Domaradzką-Guzik, dzieliły się wiedzą i doświadczeniem skąd czerpią wsparcie i moc do działania, a także jakie obszary wymagają jeszcze poprawy, by swoboda funkcjonowania kobiet w życiu społecznym i zawodowym była pełniejsza.

Czas między panelami zagospodarowała Członkini naszej Rady Programowej Pani Justyna Liber, która wygłosiła pełny energii power speech „Jaka jest Twoja moc”.

Na zakończenie wydarzenia Prelegentki i Panelistki otrzymały podziękowanie z rąk inicjatora wydarzenia Pana Łukasza Banasia, a wszyscy Uczestnicy konferencji zostali zaproszeni do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.

Zapraszamy do galerii z wydarzenia!