V Edycja Kongresu Fundacji – 24 maja 2019 „Healthy Lady”

To już V edycja Kongresu!

Z przyjemnością informujemy, że 24 maja 2019 roku, w ekskluzywnej lokalizacji województwa śląskiego, odbędzie się kolejny Kongres Fundacji Class Ladies.

Tym razem myśl przewodnia to „Healthy Lady” rozumiana jako:

  • Kobieta DBAJĄCA O RELACJE – budująca relacje oparte na zaufaniu, otwarta, szczera, jasno komunikująca się z otoczeniem,
  • Kobieta ETYCZNA – akceptująca i szanująca obowiązujące normy i zachowania, chroniąca wartości, uczciwa, działająca z klasą,
  • Kobieta ZADBANA – piękna, troszcząca się o zdrowie, zachowująca work&life balance, realizująca własne potrzeby,
  • Kobieta ŚWIADOMA – żyjąca w zgodzie ze sobą i otoczeniem, dojrzała, odpowiedzialna,
  • Kobieta WYKSZTAŁCONA – ambitna, dbająca o self-development, kompetentna, profesjonalna.

Ideą Kongresu jest takie ujęcie tematów, by prócz tego, że będą niewątpliwie ciekawe, mogły dotykać szalenie istotnego, w dzisiejszych czasach, tematu bycia „HEALTHY”. Wśród Prelegentów będą praktycy, przedstawiciele wielkiego biznesu, opinii publicznej i nauki… praktyka będzie przeplatana teorią.

Kongres to zawsze wielkie święto naszych Pań ze społeczności Class Ladies, działających w obszarze biznesu, nauki i kultury. Jubileuszowa edycja jest dla nas szczególnie ważna, bo porusza tematy związane z bezpieczeństwem, zdrowiem, wartościami, wiedzą i relacjami.

Rejestracja na Kongres

Rejestracja jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem serwisu elektronicznego (link poniżej) a ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje nas walidacja zgłoszeń.

https://classladieshealthylady.evenea.pl/