Warsztat zamień Flow na Cash Flow!

10 czerwca 2016 godzina 10,00 – Katowice, ul. Kopernika 26

Każda z nas posiada jakiś talent, jednak często w natłoku codziennych zajęć nie dostrzegamy tego. Podejmujemy się zadań, które nie idą w parze z naszymi predyspozycjami i przez to ograniczamy własne możliwości oraz potencjał osiągnięcia prawdziwego sukcesu – także finansowego.

A zarabianie pieniędzy może być prawdziwą przyjemnością, jeżeli tylko poznamy lepiej siebie i zdiagnozujemy nasze prawdziwe talenty.

Biznes to przede wszystkim ludzie, a ludzie to zbiór różnorodnych unikalnych predyspozycji.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zamienić własny „flow” w „cash flow”, zwiększyć własną efektywność działania oraz zoptymalizować procesy w swojej pracy lub przedsiębiorstwie, to szkolenie jest zdecydowanie dla Ciebie.

Justyna-LiberSzkolenie poprowadzi Justyna Liber – właścicielka Libers Groups Global Training System. Pasjonatka sukcesu. Szkoli, doradza, konsultuje. Prowadzi profesjonalne szkolenia w zakresie budowy strategii zrównoważonego wzrostu na bazie naturalnych talentów każdego człowieka. W 2014 roku wprowadziła do Polski Dynamikę Talentów. Jest Globalnym Partnerem Entrepreneurs Institute Rogera Hamiltona oraz aktywnym członkiem Rady Programowej Fundacji Class Ladies.

Poprowadzi do dla nas cudownie energetyczna Justyna Liber ulotka do pobrania

Co zyskasz zapisując się na nasz warsztat?

  • Dowiesz się jak lepiej wykorzystywać własny potencjał w biznesie
  • Poznasz technikę dobierania ludzi do zespołu – tak by działał rentownie
  • Doświadczysz tego, jak można efektywnie współdziałać korzystając z wiedzy o talentach naszych współpracowników, wspólników, klientów
  • Przećwiczysz skuteczność wpływu talentu na wymierne rezultaty biznesowe
  • Na praktycznych przykładach zobaczysz w jakich obszarach przejawiają się talenty i jak je skutecznie wykorzystać w swojej pracy
  • Lepiej zrozumiesz istotę „flow” i poznasz konkretne rozwiązania na skuteczne zarządzanie talentem w biznesie