Aleksandra Kamińska

Ambasador Class Ladies w obszarze komunikacji biznesowej

Pracę zawodową rozpoczęła w Bibliotece Naukowej jako studentka Uniwersytetu Śląskiego, następnie wkroczyła w świat biznesu, finansów i bankowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw pracując jako Doradca Klienta Biznesowego oraz Relationship Manager w obszarze bankowości korporacyjnej.

Absolwentka Filologii Polskiej Uniwersytetu Śląskiego w specjalizacji medioznawczej i edytorskiej, ponadto świeżo upieczona Instruktorka Fitness Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Zadaniowa, kompetentna, rzetelna, nastawiona na współpracę i wspólne rozwiązywanie problemów, merytoryczna i otwarta – te cechy powodują, że idealnie i z poczuciem misji realizuje swoją społeczną funkcję w Ladies Business Class.

Jej rolą jest aktywne promowanie Fundacji wśród Kobiet ze Świata Biznesu, budowanie nowych relacji, komunikacja z Biznes Partnerami szukającymi możliwości współpracy z Fundacją, dotarcie do Ladies pragnących zaistnieć, współdziałać i realizować się w kręgach Ladies Business Class.

Sukces w życiu zawodowym i prywatnym opiera na zaufaniu, współpracy, otwartości i relacyjności. Najwyższą wagę przywiązuje do jakości relacji międzyludzkich. Zainteresowania z zakresu psychologii społecznej i psychologii biznesu pozwalają świadomie i z powodzeniem dążyć do wytyczonych celów biznesowych.

Prywatnie – matka dwójki nastoletnich synów, miłośniczka literatury kobiecej XX wieku, miłośniczka fitnessu, tańca nowoczesnego i pływania. Uwielbia góry, marzy o podróży do Nepalu i studiach w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.

Dane kontaktowe:

tel. kom + 48 664 187 462
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.