#Kobietawkoronie – Meditation House Katarzyna Koźlińska

Meditation House Katarzyna Koźlińska

+48 504 921 432

 

 

 

 

 

Czym zajmuje się firma?

» budzi do wirowania w zgodzie ze swoim unikatowym rytmem, do podążania drogą serca i odczuwania błogostanu, rozkoszy i jedności na co dzień.

» wskazuje jak opór przemieniać w przepływ. Wszystko na bazie tańca. Wiruje online w 4 oczy, w grupie Wataha Obecnych na Facebook i LinkedIn, a od 1 czerwca w 12-dniowej praktyce „Zatańcz ze mną – szepcze Twój unikatowy rytm. 12-dniowa praktyka podążania za Błogostanem i Rozkoszą”.

 

Co oferuje?

Aktualnie proponuje serię LIVEów dostępnych na kanale YouTube. W grupie Wataha Obecnych na Facebooku tworzy społeczność, która praktykuje skupianie się na tym co jest, a nie na tym czego nie ma i czego umysł chce się pozbyć. Innymi słowy, idąc za Huną „Błogosław to czego pragniesz”.

Dodatkowo, 17 maja o godzinie 10.00 zaprasza na LIVE pn. „Kompulsywne jedzenie moją drogą do odnalezienia własnego rytmu”. Link do live znajduje się tutaj

 

Jak można wesprzeć Meditation House Katarzyna Koźlińska?

„Będę wdzięczna za umieszczenie informacji o płatnym programie: „Zatańcz ze mną – szepcze Twój unikatowy rytm. 12-dniowa praktyka podążania za Błogostanem i Rozkoszą””

Link ze szczegółami: na stronie www ➡ tutaj lub na Facebook ➡ tutaj

Z chęcią będzie również gościem jakiegoś wywiadu, np. czegoś w tym stylu: „Złote myśli – pomagamy z sukcesem”


Dołącz do Projektu „Kobieta w Koronie” i zobacz, jak Ciebie możemy promować w czasie #Covid-19

DOŁĄCZ

#Kobietawkoronie #classladies